Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Těrlická radnice investovala do okolí domu s malometrážními byty a pohodlí seniorů

  • Těrlicko,

Obyvatelům domu s malometrážními byty v centru Těrlicka se nyní žije zase o něco lépe.

Obec nechala opravit opěrné zdi, přidala nová parkovací místa a na zahradu přidala dvě posezení.

Ivona Macurová, obyvatelka domu: “To musím především poděkovat obci, protože se opravdu tento rok velice snaží. Hlavně poděkuji za to, že máme posezení, že můžeme pěstovat zeleninu, že nám to zkrášlili i před domem, že bude nové parkoviště a že to tady bude hezké. Určitě jsme rádi, že máme zahradu, že si máme teď kde sednout, že to má úroveň to posezení a žije se nám tady velice dobře, to musím říct. Už jsme tady dvakrát grilovali a myslím, že to nebude naposledy. To posezení a tím pádem s tím grilem a s tím odpočinkem, fakt je super.

Anna Mašinská (NEZÁVISLÍ - Těrlická koalice), místostarostka: “Jako obec se snažíme obyvatelům zpříjemnit co nejvíce pobyt v tomto domě s malometrážními byty. Připravili jsme jim letos dvě malá posezení a nechali jsme opravit opěrné zdi, protože se sesypávaly a byly pro ně nebezpečné. Doufáme, že se nám podaří mezi dvěma opěrnými stěnami zplanýrovat i ten pozemek, kde plánujeme takové malou skalku, ať lidé, kteří si sednou u druhého posezení, mají příjemné odpoledne.

Další opravy v domě radnice připravuje.

Anna Mašinská (NEZÁVISLÍ - Těrlická koalice), místostarostka: “Letos už žádné další opravy neplánujeme, ale dům bude potřebovat opravit novou střechu, dát nová linolea, aby se těm našim občanům tady žilo dobře.”

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy