Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Těrlická radnice investovala do okolí domu s malometrážními byty a pohodlí seniorů

  • Těrlicko,

Obyvatelům domu s malometrážními byty v centru Těrlicka se nyní žije zase o něco lépe.

Obec nechala opravit opěrné zdi, přidala nová parkovací místa a na zahradu přidala dvě posezení.

Ivona Macurová, obyvatelka domu: “To musím především poděkovat obci, protože se opravdu tento rok velice snaží. Hlavně poděkuji za to, že máme posezení, že můžeme pěstovat zeleninu, že nám to zkrášlili i před domem, že bude nové parkoviště a že to tady bude hezké. Určitě jsme rádi, že máme zahradu, že si máme teď kde sednout, že to má úroveň to posezení a žije se nám tady velice dobře, to musím říct. Už jsme tady dvakrát grilovali a myslím, že to nebude naposledy. To posezení a tím pádem s tím grilem a s tím odpočinkem, fakt je super.

Anna Mašinská (NEZÁVISLÍ - Těrlická koalice), místostarostka: “Jako obec se snažíme obyvatelům zpříjemnit co nejvíce pobyt v tomto domě s malometrážními byty. Připravili jsme jim letos dvě malá posezení a nechali jsme opravit opěrné zdi, protože se sesypávaly a byly pro ně nebezpečné. Doufáme, že se nám podaří mezi dvěma opěrnými stěnami zplanýrovat i ten pozemek, kde plánujeme takové malou skalku, ať lidé, kteří si sednou u druhého posezení, mají příjemné odpoledne.

Další opravy v domě radnice připravuje.

Anna Mašinská (NEZÁVISLÍ - Těrlická koalice), místostarostka: “Letos už žádné další opravy neplánujeme, ale dům bude potřebovat opravit novou střechu, dát nová linolea, aby se těm našim občanům tady žilo dobře.”

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků