Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Těrlicku zavedli dopolední promítání filmů pro rodiče s dětmi

  • Těrlicko,

Zajímavou možnost, jak zabavit malé děti a přitom společně strávit jedno dopoledne v měsíci, nabídla rodičům a prarodičům radnice v Těrlicku. Klidně i s kočárky mohou vjet až do kinosálu v kulturním domě, kde se pak mohou podívat na promítaný film.

Anna Mašinská (NEZÁVISLÍ - Těrlická koalice), místostarostka Těrlicka: “Kino se uvádí dopoledne pro maminky a tatínky, popřípadě babičky nebo dědečky, kteří v současné době hlídají malé děti, neboli miminka a pomáhají tak rodičům, a ti můžou přijít dopoledne na naše kino.

Jako první se pro maminky promítala česká komedie V létě ti řeknu, jak se mám.

Marie Štěpáníková, maminka: “Žijeme v Olomouci a jsem tady na týden u rodičů s malou Markétkou a potkala jsem se s kamarádkou, která říkala, že tady máte kino pro maminky s dětmi, tak jsme to šly vyzkoušet. Vypadá to dobře, je tady plno hraček a všechny zveme.”
Eliška Waloszková, maminka: “Já jsem se o tom dozvěděla z Těrlických listů a říkala jsem si, že je to docela dobrý nápad, protože na mateřské dovolené má člověk docela dost času, který musí jinak trávit s dítětem a tak jsem si řekla, že to by byla aktivita, kterou bychom mohly dělat společně.”

Těrličtí věří, že si rodiče na nabídku promítání zvyknou. Dá se předpokládat, že větší zájem bude většinou za nepříznivého počasí.

Anna Mašinská (NEZÁVISLÍ - Těrlická koalice), místostarostka Těrlicka: “Kino budeme pořádat zatím jednou měsíčně, to znamená další by mělo být v dubnu v květnu.”
Nahlásit chybu


K tématu
Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail

BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail