Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Těrličané rozburáceli třineckou Werk arénu, Lavina vyhrála Slezskou hokejovou ligu

  • Těrlicko,

Bouřlivá atmosféra provázela finále Slezské hokejové ligy v třinecké Werk aréně. Tým HC Lavina Těrlicko zcela jednoznačně porazil Warriors Třinec 6:0. K zisku putovního poháru hnali své hráče po celý zápas také neúnavní fanoušci.

Miroslav Fojtík, asistent trenéra, hráč HC Lavina Těrlicko: “Ze začátku sezony jsme měli velice dobré výkony, potom ze začátku letošního roku, kdy se obnovila soutěž po covidové pauze, tak jsme trošičku laborovali s těmi výsledky, ale play off jsme projeli úplně senzačně. V prvé řadě musím pochválit fanoušky. Ti dneska předvedli fantastický výkon. Na hřišti samozřejmě taky, vzhledem k tomu, že máme nejvyšší věkový průměr, tak se nám ta sezona velice povedla. V semifinále jsme postoupili na penalty, ale dneska jsme to zcela jednoznačně vyhráli. Výborný výkon brankáře, perfektní obrana, nemám co hodnotit. Bude to dvoudenní oslava.”
Miroslav Fojtík, asistent trenéra, hráč HC Lavina Těrlicko: “Celý tým hrál dobře celou sezonu. Koho bych určitě vyzdvihl, je náš gólman. Ten famózně chytá celou sezonu a dneska ve finále s nulou. Samozřejmě, že za to můžou i naši obránci, útočníci, všichni. Dali jsme si před začátkem zápasu nějakou taktické rady, co bychom chtěli hrát a to jsme až na pár výjimek zvládli na jedničku. Fanoušků§ tady přijel plný autobus a udělali skvělou kulisu, za kterou jsme jim samozřejmě vděční. Jsme mistři!”
Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail