Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Těrličané se sešli v Hradišti na Velikonočním setkání s občany

  • Těrlicko,

Po nucené covidové pauze se lidé z Těrlicka mohli opět sejít v Kulturním domě v Hradišti, kde si pro ně radnice ve spolupráci s místními dobrovolnými hasiči a školáky připravila velikonoční kulturní program.

Martin Polášek (NEZÁVISLÍ - Těrlická koalice), starosta Těrlicka: “Po dvou letech konečně se nám opakuje tradiční akce Velikonoční setkání s občany. Pro tento rok jsme ještě trošičku více vyzdobili obec, takže máme zde i velikonoční vajíčka a zajíčky a jako už tradičně tady máme plný kulturní dům a všichni se na tuto akci těšili a doufám, že si to dneska užijí. Na výzdobě obce se podílely školy, které malovaly zakoupená vajíčka i zajíčky a je to právě taková dobrá akce o tom, aby ty děti si potom vážily toho, že si na tom musely zapracovat a je menší šance, že to potom někdo bude ničit.”
Tomáš Židek, učitel: “Na programu letošního Velikonočního setkání se podílela jak Základní škola, tak Mateřská škola z Hradiště, kdy si žáci čtvrté a páté třídy připravili takový vstup na začátek ve stylu Formule 1 a na ně navázaly děti z mateřské školy s vystoupením s koťaty a se sérií básniček. Celé nacvičování probíhá také v rámci nacvičování na školní akademii, která proběhne za 14 dní, takže děti to mohou považovat za takovou větší generálku před tímto vystoupením naostro. Na ty Velikonoce právě máme tu symboliku těch malých školkových dětí, které mají tu symboliku jara, těch koťátek, že se všechno rozvíjí, už začíná být krásně, tak je to takové přivítání v pravém slova smyslu.”
Nahlásit chybu


K tématu
BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail