Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Taneční kroužek Zumidance pořádal v Těrlicku letní příměstský tábor

  • Těrlicko,

Děti z Těrlicka i okolí se mohly účastnit příměstského tábora Zumidance zaměřeného na tanec. Nechyběly ale ani zajímavé výlety a hry.

Nikol Wlochová, trenérka, vedoucí tábora: “Pořádáme vlastně letos už 6. ročník tábora. Teď jste nás zastihli na příměstském táboře při bojovce survivor v parku. A jinak jsem moc ráda, že to můžeme pořádat. Děkujeme také za podporu Těrlicku i Evropské unii, protože máme nějaké dotace, takže si můžeme dovolit bohatý program. V úterý jsme měli výlet na poníky, ve středu jsme byli v trampolínovém centru a dneska jsme více venku, hrajeme bojovky.”

Taneční skupina a kroužek Zumidance

Anketa: “Chodím na tábor 4 roky. Je to tu super. Mám radši vedoucí Nikol. Mám tady hodně kámošek. A jsem ráda, jak chodíme na výlety. Hodně tu běháme, cvičíme, tancujeme.”
Anketa: “Já jsem tady podruhé. Právě tady teď běháme závody a pořád chodíme někam ven. Ráno cvičíme, tančíme, chodíme na výlety, hrajeme hry.”
Anketa: “Přihlásila jsem se tady, protože mě baví tančit. Chodím tu tři roky a moje nejlepší kamarádka je tady taky, takže si s ní moc ráda hraju. Ráno tančíme, potom se naučíme nové tance.”
Vlastimil Ulrych, hudební skladatel: “Táborové děti se mohou těšit na nový videoklip, který bude ke zhlédnutí na mém YouTube kanále Magic-Euphory."
Nahlásit chybu


K tématu
V-TRADE, s.r.o. - Bohumín
Bohumín
od 3 200 Kč/měsíc

Detail

Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail