Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté zadrželi v Karviné zloděje s mrkvánkem

Karvinští policisté dokázali výborně propojit městský kamerový systém se schopnostmi služebního psa a zadrželi zloděj jen krátce po činu. Vykradl pekárnu a při svém zadržení byl tak překvapen, že mu málem zaskočil mrkvánek s povidly, který si v prodejně vzal na cestu.

Do pekařství v Karviné - Hranicích se během sobotní noci vloupal zloděj. Na místo vyrazila hlídka a začalo pátrání. Povolán byl i služební pes Rey. Ten rychle určil směr, kterým zloděj prchal. I když asi moc neprchal, kromě elektroniky si totiž odnesl i povidlové mrkvánky, které na útěku pojídal. Prodavačka z pekařství upřesňuje: “To byly mrkvánky. Nebyly to koblížky. Já už je tady momentálně nemám vystavené. Jsou to takové malinké povidlové šátečky.”

Díky směru, který určil Rey a kamerám byl podezřelý muž nalezen v jiné části města. Vyrazila za ním okamžitě hlídka. “Do hodiny od vloupání policisté zastavili muže s batohem na zádech a s věcmi z pekařství. Hlídka ho nechala dojíst poslední sousto a zadržela ho,” říká Zlatuše Viačková, mluvčí karvinské policie.

Ukázalo se, že jde o starého známého. V trestním rejstříku už má 16 trestů, většinou majetkového charakteru. Soudce neváhal a vzal recidivistu do vazby, aby už krást nemohl. Za ukradenou pokladnu EET a povidlové mrkvánky mu hrozí mu 3 roky vězení.
SHF: Velkolepá komorní hra

27.09. 17:00
Celý MS kraj, Zámek, kaple Nalezení sv. Kříže, Nová Horka u Studénky

Bylinky pro děti / přednáška Milady Gilgové

29.09. 17:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

GASL CZ s.r.o. - pobočka Prostějov

od 25 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

Karolína Pecháčková - pracoviště Česká Třebová

od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Amident s.r.o.

od 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků