Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě se rozhořela válka romských rodin

V našem zpravodajství jsme vás už informovali o muži z Ostravy-Muglinova, kterého nožem probodla jeho známá. Údajně šlo o mstu za útok na jejího otce. Toho nyní musí hlídat zásahová jednotka. Obává se odvety. Událost se totiž odehrála v romské komunitě, která je známá silnými rodinnými vazbami.

Okresní soud v Ostravě v úterý vzal do vazby 27letou ženu z Ostravy. Je podezřelá, že jednou ranou nožem usmrtila v Muglinově 40tiletého muže. Policisté ji obvinili z obzvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti. Podle sousedů šlo o mstu za útok na jejího otce. Prý ho usmrcený muž zfackoval v herně. “Ten kluk měl napadnout tátu a ona se zapřísahala, že se pomstí a přišla,” potvrdil soused.

Otec se prý dokonce snažil dceru zastavit, ale přišel pozdě. Nyní se obává o svůj život. Bojí se msty rodiny zabitého muže. Dokonce vůbec nevychází z domu a u dveří hlídají policisté zásahové jednotky. “Žádné informace nemůžu podávat, žádné informace nemám,” odmítl náš štáb po zuby ozbrojený policista v neprůstřelné vestě. 

Mezi rodinami se rozhořela nenávist a všichni mají obavy, co se bude dít dále. Nenávistné vzkazy si znepřátelené strany vyměňují i na Facebooku TV Polar. Otec obviněné ženy, kvůli kterému vše vzniklo, se prý nemůže ke konfliktu vyjadřovat: “Nemůžu mluvit, ale nebyla to vražda. Rád bych se o tom pobavil, ale mám přísný zákaz od policie,” vysvětlil pouze.

Rodina zavražděného taky nechápe, jak je možné, že dívka byla obviněna pouze z ublížení na zdraví a ne z vraždy.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy