Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Malí hokejisté si zahráli ve velkém turnaji

Malí hokejisté z Moravskoslezského kraje dostali příležitost poznat soupeře ze Slovenska a Polska a to díky velkému turnaji, který se konal v Karviné. Na vítěze čekal krásný putovní pohár - replika Stanley cupu.

Už popáté patřila ledová plocha zimního stadionu nadějným hokejistům ročníku 2009 a 2010 z devíti týmů severní Moravy, Slovenska a Polska. Zahráli si ve velkém turnaji o pohár primátora města.

“Turnaj je organizován minihokejovým způsobem na třech hřištích, kluci hrají tři na tři a vyhraje ten, kdo dá víc gólů,” řekl organizátor turnaje Dominik Boniatti.

Karvinským se v letošním turnaji vedlo velmi dobře, tým starších chlapců skončil na druhém místě, mladší tým si vychutnal vítězství, porazil všechny své soupeře. Konečný součet jim také přinesl absolutní vítězství a putovní pohár tak za radostného jásotu zůstal doma.

Kryštof Pala, hokejista HC Býci Karviná: “Dobře jsme si přihrávali, dobré góly a dobré asistence. Máme velkou radost, že jsme vyhráli 1, místo.”

Štěpán Kurz, hokejista HC Býci Karviná: “ První jsme se děsili, že nevyhrajeme ten pohár, ale nakonec jsme to vyhráli.”

“Za mužstvo ročníku 2010 velká spokojenost, že jsme ten turnaj vyhráli, je to práce za celý rok a takové umístění je super, podařilo se jim každého porazit.” dodal trenér U10 HC Býci Karviná Tomáš Pala.

Putovní pohár tak zůstává v Karviné, je to za pět let podruhé, poprvé se to karvinským hokejistům podařilo v roce 2015.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy