Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Seriál Baby English můžete zdarma sledovat na YouTube kanálu

Z našeho vysílání si určitě pamatujete na úspěšný seriál Baby English. Naše televize teď postupně uvolňuje všech 104 dílů. Jestli chcete, aby se vaše děti naučily základy angličtiny, je ideální čas pustit jim Baby English.

Základy angličtiny zábavnou formou, to je oblíbený seriál Baby English. Oba jeho herce znají děti i z výukových DVD. "Na základě úplně jednoduchých dialogů mezi Čechem Kubou a anglicky mluvící Jane děti takovým pingpongem otázek a odpovědí a jejich neustálým opakováním, což mají rády, vlastně slyší, jaký je význam v angličtině, jaký je význam, intonace krátké věty. Dozví se také, jak se věty skládají a je to jednoduché," vysvětluje dramaturgyně pořadu Baby English Daria Panáčová. 

Seriál Baby English vznikl ve spolupráci s Československou filmovou společností. Seriálová videa teď začínáme zdarma uvolňovat na YouTube kanálu. "Když dětem pustíme Baby English, tak je to užitečných deset minut. To nejmenší, co se stane, je to, že děti se naučí minimálně 400 slovíček. Je vědecky dokázáno, že pro děti v nízkém věku to není žádná zátěž," dodává Daria Panáčová. 

Výukový potenciál těchto videí mohou využít i mateřské školky. Aby vám neunikla ani jedna nová lekce, nezapomeňte se přihlásit k odběru na YouTube kanálu Baby English.

Nahlásit chybu


K tématu
AHOL - Střední odborná škola, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 32 820 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční k.s. - pracoviště okres Bruntál
Bruntál
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

Tomáš Lehnert - pracoviště Staříč
Staříč
od 45 000 Kč/měsíc

Detail