Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Seriál Baby English můžete zdarma sledovat na YouTube kanálu

Z našeho vysílání si určitě pamatujete na úspěšný seriál Baby English. Naše televize teď postupně uvolňuje všech 104 dílů. Jestli chcete, aby se vaše děti naučily základy angličtiny, je ideální čas pustit jim Baby English.

Základy angličtiny zábavnou formou, to je oblíbený seriál Baby English. Oba jeho herce znají děti i z výukových DVD. "Na základě úplně jednoduchých dialogů mezi Čechem Kubou a anglicky mluvící Jane děti takovým pingpongem otázek a odpovědí a jejich neustálým opakováním, což mají rády, vlastně slyší, jaký je význam v angličtině, jaký je význam, intonace krátké věty. Dozví se také, jak se věty skládají a je to jednoduché," vysvětluje dramaturgyně pořadu Baby English Daria Panáčová. 

Seriál Baby English vznikl ve spolupráci s Československou filmovou společností. Seriálová videa teď začínáme zdarma uvolňovat na YouTube kanálu. "Když dětem pustíme Baby English, tak je to užitečných deset minut. To nejmenší, co se stane, je to, že děti se naučí minimálně 400 slovíček. Je vědecky dokázáno, že pro děti v nízkém věku to není žádná zátěž," dodává Daria Panáčová. 

Výukový potenciál těchto videí mohou využít i mateřské školky. Aby vám neunikla ani jedna nová lekce, nezapomeňte se přihlásit k odběru na YouTube kanálu Baby English.
Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

PIVA OKNA SE - Louky

od 23 200 do 25 200 Kč/měsíc

Detail

Rockwell Automation s.r.o. pracoviště Brno

od 52 000 Kč/měsíc

Detail

IZOL - STAV MB s.r.o.

od 15 200 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků