Oprava ulic v centru Karviné začala

Před pár dny začala velká oprava páteřní silnice v centru Karviné, vedoucí od zimního stadionu přes ulici Karola Sliwky až po konec ulice Lázeňské. Momentálně se opravují dva úseky. V reportáži se dozvíte, jak se řidiči do centra dostanou.

V centru Karviné začala velká oprava silnice vedoucí od zimního stadionu až k darkovskému mostu. V současné době se cesta opravuje na dvou místech.

První úsek vede od zimního stadionu až k magistrátu C. Tato část je neprůjezdná. Druhý úsek průjezdný je a to na semafory.

“Tady je třeba si dát pozor, protože ty semafory jsou umístěny před křižovatkou s ulicí Fryštátskou, je to proto, že až do konce té křižovatky bude probíhat oprava a aby kolona aut do té křižovatky nezasahovala,” vysvětli náměstek primátora Lukáš Raszyk.

Všechny dopravní změny jsou řádně značeny, do centra města, na náměstí nebo ke kostelu, se řidiči dostanou a to třemi způsoby.

“Jednak je to příjezd od nemocnice po Fryštátské na náměstí nebo z druhé strany po Ostravské, naproti hasičům odbočka na Husovu, ulici Na Bělidle a kolem záchytné stanice doprava nahoru na náměstí, tato trasa bude otevřená, třetí varianta bude zaparkovat pod Priorem, kdy je možno odbočení u zimního stadionu z velké křižovatky,” dodal náměstek.

Tyto dva úseky se budou opravovat do srpna. Následovat bude etapa druhá.
Valaši na Těšínsku / výstava

28.03. 16:00 - 29.03. 18:00
Celý MS kraj, Výstavní síň, Jablunkov

Michal Ptáček – Plastiky / výstava

06.04. 16:00 - 31.10. 18:00
Celý MS kraj, Hrad Sovinec, Sovinec

Beskydy 8x jinak / výstava

19.04. 9:00 - 31.10. 18:00
Celý MS kraj, Hrad Sovinec, Sovinec

Montáže Přerov a.s.
Nový Jičín
od 100 Kč

Detail

Bruckner Group s.r.o.
Nový Jičín
od 15 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků