Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Oprava ulic v centru Karviné začala

Před pár dny začala velká oprava páteřní silnice v centru Karviné, vedoucí od zimního stadionu přes ulici Karola Sliwky až po konec ulice Lázeňské. Momentálně se opravují dva úseky. V reportáži se dozvíte, jak se řidiči do centra dostanou.

V centru Karviné začala velká oprava silnice vedoucí od zimního stadionu až k darkovskému mostu. V současné době se cesta opravuje na dvou místech.

První úsek vede od zimního stadionu až k magistrátu C. Tato část je neprůjezdná. Druhý úsek průjezdný je a to na semafory.

“Tady je třeba si dát pozor, protože ty semafory jsou umístěny před křižovatkou s ulicí Fryštátskou, je to proto, že až do konce té křižovatky bude probíhat oprava a aby kolona aut do té křižovatky nezasahovala,” vysvětli náměstek primátora Lukáš Raszyk.

Všechny dopravní změny jsou řádně značeny, do centra města, na náměstí nebo ke kostelu, se řidiči dostanou a to třemi způsoby.

“Jednak je to příjezd od nemocnice po Fryštátské na náměstí nebo z druhé strany po Ostravské, naproti hasičům odbočka na Husovu, ulici Na Bělidle a kolem záchytné stanice doprava nahoru na náměstí, tato trasa bude otevřená, třetí varianta bude zaparkovat pod Priorem, kdy je možno odbočení u zimního stadionu z velké křižovatky,” dodal náměstek.

Tyto dva úseky se budou opravovat do srpna. Následovat bude etapa druhá.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy