Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Syn terorizoval v Třinci svou matku a malou sestru

Je hrozné, jak mohou drogy změnit chování lidí. Před krajským soudem v Ostravě se doslova vykrucuje 27letý muž z Třince, který podle obžaloby terorizoval svou matku a nezletilou sestru. Chtěl prý peníze na drogy. Mladík všechna obvinění popírá. Matka je prý lhářka.

Konflikty v rodině měl obžalovaný delší dobu. Tvrdí, že si s matkou nerozuměl a po konfliktu s otčímem už skončil i ve vězení. Příliš se ale nepoučil. Užíval marihuanu i pervitin a protože v žádném zaměstnání dlouho nevydržel, peníze chtěl po matce a dokonce i 13leté sestře. “Musela jsem mu dávat peníze, cigarety, užíval doma drogy, nadával mi, rozbíjel věci,” řekla nám s očima v slzách matka obžalovaného.

Sestra se ho tak bála, že nechtěla chodit domu ze školy a matka prý uvažovala o sebevraždě. Obě si nesou následky. “Požadujeme půl milionu za každou poškozenou z důvodu psychických útrap,” uvedl zmocněnec poškozených David Jopek.

Matce obžalovaný prý mnohokrát dokonce vyhrožoval, že ji zabije a také hrozil, že vyhodí jejího psa z okna. “Slovně a následně i fyzicky útočil na svou matku a prostřednictvím toho i na svou mladší sestru,” řekl státní zástupce David Bartoš. “Klient nesouhlasí s obžalobou. Má za to, že se ničeho nedopustil. Budeme požadovat zproštění obžaloby,” oznámila obhájkyně obžalovaného Irena Křivánková.

Muž je obžalován z týrání osob žijící ve společném obydlí a hrozí mu 12 let vězení.
Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

MEGA a.s. - pracoviště Iveco Czech Republic, a.s., Vysoké Mýto

od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Základní škola

od 25 000 Kč/měsíc

Detail

EEREE s.r.o. - pracoviště Šternberk

od 7 300 do 7 300 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků