Policie zadržela muže, který zřejmě znásilnil školačku

Kriminalisté zadrželi muže, podezřelého ze znásilnění osmileté dívenky z Ostravy. K jeho dopadení pomohly záběry z videokamery, které zvrhlíka zachytili poblíž místa činu. Školačku měl zneužít uprostřed sídliště Fifejdy jen kousek od panelových domů. Násilník je z Opavska a má 34 let.

V neděli 22. července byla na sídlišti Ostrava Fifejdy znásilněna 8letá dívenka. Podle popis pak kriminalisté v pátek zveřejnili fotografii podezřelého muže, kterého nedaleko místa činu zachytily kamery. Fotografie se rychle šířila po sociálních sítích. Jen na FB TV Polar ji vidělo téměř 300 tisíc lidí. Někteří zvrhlíka poznali a v sobotu si pro něj policie došla. “Jedná se o 34letého muže z Opavska. Oběť si vyhlédl, protože potřeboval ukojit své sexuální puzení,”  řekl náměstek ředitele PČR MS kraje Radim Wita.

Kromě řady trestných činů majetkového charakteru má pachatel za sebou už i obnažování na veřejnosti. Proto byl mezi podezřelými. Policistům se přiznal a v pondělí dopoledne na něj soud uvalil vazbu. Kromě jeho potrestání je důležité i to, že znásilněná dívenka je v pořádku. “Ona je teď v pohodě. Je středem pozornosti a jí to pomáhá. Mi ne,” kroutila hlavou matka a dcera dodala: “Kamarádka se mnou pořád chodí a třeba ji někdy poprosím, když někam chci jít.”

Obviněný muž bude nyní zkoumán psychology a psychiatry. Podle policistů je možné, že má podobných činů na svědomí více. Hrozí mu až 12 let za mřížemi.
Tři v háji / divadelní představení

04.03. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Spisovatelé do knihoven: Kateřina Rudčenková / beseda

05.03. 18:00
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

Spisovatelé do knihoven: Radek Malý / beseda

10.03. 18:00
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

OLAM-KESEF s.r.o. - Praha-východ

od 14 800 Kč/měsíc

Detail

A.G.J. - facility s.r.o - Strojírenská 4/7, Jihlava

od 25 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

Zdeněk Vysloužil - Kralická 9, Prostějov

od 140 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků