Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie zadržela muže, který zřejmě znásilnil školačku

Kriminalisté zadrželi muže, podezřelého ze znásilnění osmileté dívenky z Ostravy. K jeho dopadení pomohly záběry z videokamery, které zvrhlíka zachytili poblíž místa činu. Školačku měl zneužít uprostřed sídliště Fifejdy jen kousek od panelových domů. Násilník je z Opavska a má 34 let.

V neděli 22. července byla na sídlišti Ostrava Fifejdy znásilněna 8letá dívenka. Podle popis pak kriminalisté v pátek zveřejnili fotografii podezřelého muže, kterého nedaleko místa činu zachytily kamery. Fotografie se rychle šířila po sociálních sítích. Jen na FB TV Polar ji vidělo téměř 300 tisíc lidí. Někteří zvrhlíka poznali a v sobotu si pro něj policie došla. “Jedná se o 34letého muže z Opavska. Oběť si vyhlédl, protože potřeboval ukojit své sexuální puzení,”  řekl náměstek ředitele PČR MS kraje Radim Wita.

Kromě řady trestných činů majetkového charakteru má pachatel za sebou už i obnažování na veřejnosti. Proto byl mezi podezřelými. Policistům se přiznal a v pondělí dopoledne na něj soud uvalil vazbu. Kromě jeho potrestání je důležité i to, že znásilněná dívenka je v pořádku. “Ona je teď v pohodě. Je středem pozornosti a jí to pomáhá. Mi ne,” kroutila hlavou matka a dcera dodala: “Kamarádka se mnou pořád chodí a třeba ji někdy poprosím, když někam chci jít.”

Obviněný muž bude nyní zkoumán psychology a psychiatry. Podle policistů je možné, že má podobných činů na svědomí více. Hrozí mu až 12 let za mřížemi.
Bylinky pro děti / přednáška Milady Gilgové

29.09. 17:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Titanic / komedie Divadla Kalich

27.10. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Z STUDIO, spol. s r. o. - Malenovice

od 19 000 Kč/měsíc

Detail

Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace

od 27 500 do 28 500 Kč/měsíc

Detail

TEMPO, obchodní družstvo - pracoviště Přerov, Palackého

od 95 do 107 Kč/hod.

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků