Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie zadržela muže, který zřejmě znásilnil školačku

Kriminalisté zadrželi muže, podezřelého ze znásilnění osmileté dívenky z Ostravy. K jeho dopadení pomohly záběry z videokamery, které zvrhlíka zachytili poblíž místa činu. Školačku měl zneužít uprostřed sídliště Fifejdy jen kousek od panelových domů. Násilník je z Opavska a má 34 let.

V neděli 22. července byla na sídlišti Ostrava Fifejdy znásilněna 8letá dívenka. Podle popis pak kriminalisté v pátek zveřejnili fotografii podezřelého muže, kterého nedaleko místa činu zachytily kamery. Fotografie se rychle šířila po sociálních sítích. Jen na FB TV Polar ji vidělo téměř 300 tisíc lidí. Někteří zvrhlíka poznali a v sobotu si pro něj policie došla. “Jedná se o 34letého muže z Opavska. Oběť si vyhlédl, protože potřeboval ukojit své sexuální puzení,”  řekl náměstek ředitele PČR MS kraje Radim Wita.

Kromě řady trestných činů majetkového charakteru má pachatel za sebou už i obnažování na veřejnosti. Proto byl mezi podezřelými. Policistům se přiznal a v pondělí dopoledne na něj soud uvalil vazbu. Kromě jeho potrestání je důležité i to, že znásilněná dívenka je v pořádku. “Ona je teď v pohodě. Je středem pozornosti a jí to pomáhá. Mi ne,” kroutila hlavou matka a dcera dodala: “Kamarádka se mnou pořád chodí a třeba ji někdy poprosím, když někam chci jít.”

Obviněný muž bude nyní zkoumán psychology a psychiatry. Podle policistů je možné, že má podobných činů na svědomí více. Hrozí mu až 12 let za mřížemi.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

ISA - GROUP s.r.o. - Újezdec

od 15 200 Kč/měsíc

Detail

Career agency - Tylova, Prostějov

od 19 600 do 24 900 Kč/měsíc

Detail

L.P.O.INVESTMENT s.r.o. - Čestlice

od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků