Před soud předstoupila dívka, která v 18ti ubodala svého přítele

Krajský soud začal řešit případ vraždy, které se v Suchdole nad Odrou dopustila dívka v pouhých 18ti letech. Svému bývalému příteli zasadila 13 bodných ran a pak si ještě jeho tělo natočila na mobil. Dívka odmítla propuštění z vazby. Prý si vězení zaslouží.

Vražda 38letého muže 18 letou dívkou v Suchdole nad Odrou překvapila asi všechny. Už od začátku soudního líčení, ale bylo jasné, že dívka rozhodně není stejná, jako její vrstevnice. Už od 13 se sebepoškozuje. Řeže se na rukou i nohou a stále ji provázejí myšlenky na sebevraždu. Dokonce se léčí u psychiatra a brala i léky, které bohužel zapíjela alkoholem, což její stav ještě zhoršovalo. I svého bývalého přítele ubodala opilá. "Dvěma masivními kuchyňskými noži mu zasadila 13 bodných a dvě řezné rány," říká státní zástupce Vít Legerský

Šokující je, že dívka si ještě pořídila dvě videa umírajícího muže. Důvodem útoku mohlo být, že muž požadoval po dívce sex. Před soudem už obžalovaná nevypovídala. Prý by to nezvládla. Na policii tehdy řekla, že je to všechno jako ve snu. "Klientka svého jednání lituje," uvádí obhájce František Šindler. 

Po zavražděném zůstaly dvě děti, které požadují každé půl milionu. Peníze chtějí i další poškození. "Nezletilé dívky požadují každá půl milionu korun," potvrzuje zmocněnec poškozených Jaromír Parobek. "Ona trpí hraniční poruchou osobnosti. Takoví lidé jsou emočně labilní a mají zkreslené vnímání ," dodává žalobce.

Obžalovaná u soudu také řekla, že s trestem už počítá a že si vězení zaslouží, takže nebude žádat o propuštění z vazby. 
Spisovatelé do knihoven - Ondřej Hložek / autorské čtení

Dnes 18:00 - 6:14
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Otazník jménem Jan Masaryk / přednáška Pavla Carbola

Zítra 17:00 - 22.10. 6:14
Celý MS kraj, Knihovna, Baška

II. Bílovecký swap / výměnný bazar s oblečením

26.10. 9:00 - 22.10. 6:14
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

Martin Kolek s.r.o.
Karviná
od 16 280 Kč do 35 000 Kč

Detail

ELANDOMY s.r.o.
Karviná
od 13 500 Kč

Detail

Vězeňská služba České republiky
Opava
od 26 100 Kč do 38 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu