Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Obžalovaný tvrdí, že si znásilnění dívka vymyslela

Na jaře letošního roku všemi otřásla zpráva o znásilnění mladé ženy, které se odehrála za bílého dne u cyklostezky ve Vratimově. Lubomír Varga tam na kole dojel svou známou a na odlehlém místě ji pak přinutil k sexu. Vyhrožoval ji podřezáním krku. U soudu dnes tvrdil, že vše bylo dobrovolné a žena se mu nyní mstí, protože jí nedal drogy.

Senát Krajského soudu v Ostravě si opět, jako obvykle, vyslechl dvě zcela odlišné verze. Tu první přednesl žalobce a vyplývá z výpovědi znásilněné dívky. V dubnu dojel na svém kole 28letý Lubomír Varga na cyklostezce ve Vratimově svou známou. Jela také na kole. Začal ji už za jízdy osahávat, až oba spadli. Pak ji odnesl na odlehlejší místo. "Fyzickou silou a různými výhrůžkami například podřezáním a zabitím, demonstroval před ní injekční stříkačku z čirou tekutinou a v podstatě dosáhl toho, že ho orálně uspokojila," uvedl v žalobě státní zástupce Vít Legerský. 

Pak ještě dívku donutil, aby mu dala 500 korun. Podle mladíka, ale bylo vše jinak. Mělo jít o schůzku, na kterou ho pozvala ona. Chtěla po něm pervitin a on ji ho slíbil. Chtěl za to, aby ho orálně uspokojila. Jenže žádnou drogu neměl, tak se naštvala a vymyšleným znásilněním se chtěla pomstít. Verzi obžalovaného věří hlavně jeho rodina. "Ona je feťačka a dělala v bordelu.  Chtěla po něm fet a on ji nedal, tak to na něho svedla. Tu slečnu a celou její rodinu prokleju do smrti," rozčílila se babička obžalovaného.

Varga už byl trestaný za krádež a brzy začne i další soud kvůli ohrožení pod vlivem návykové látky. Nepracuje, živí ho prý otec. Za znásilnění mu hrozí 12 let vězení. 
PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Titanic / komedie Divadla Kalich

27.10. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

BERZA s.r.o. - provozovna

od 130 do 150 Kč/hod.

Detail

HET spol. s r.o.

od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nestlé Česko s.r.o. - provozovna Olomouc

od 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků