Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Tenisový Fed Cup v Ostravě bude velmi vyrovnaný

Tenisoví fanoušci už jistě mají koupené vstupenky na Fed Cup, který se v sobotu a v neděli uskuteční v Ostravě. Tentokrát se čeká velmi vyrovnaná bitva. Naše reprezentantky v čele s Karolínou Plíškovou totiž přivítají Rumunsko, za které nastoupí světová trojka Simona Halepová. Obě tyto tenistky jsou navíc kamarádky.

Třetí hráčka světa Rumunka Simona Halepová a pátá Karolína Plíšková jsou kamarádky a na okruhu ATP spolu i často trénují. Nyní ale jako jedničky svých týmu budou v Ostravě bojovat o postup ve Fed Cupu. Lepší bilanci má Halepová, ale podle kapitána Pály je to 50 na 50. "Často spolu trénujeme a přijde mi fajn na to, kolik toho vyhrála. Je nohama na zemi," hodnotí Karolína Plíšková.

Jako druhá nastoupí ke dvouhře zřejmě Kateřina Siniaková. Ta je pak také spolu s Krejčíkovou v žebříčku ATP na prvních dvou místech ve čtyřhře. "Na tom kurtu není žádný zápas dopředu jasný. Bude to všechno otevřené. Fanoušci se mohou těšit na fakt dobrý tenis," uvádí kapitán týmu Petr Pála.

Ostrava je tradičním hostitelem FED Cupu i Davis Cupu. Publikum bude možná klíčovým hráčem našeho týmu. "Je všeobecně známo, že Ostrava je městem sportu a hlavním městem tenisu. Minulý týden tady byl Davis Cup, který jsme historicky hostili po 15 a teď se těšíme na Fed Cup, který tady bude po páté," říká primátor Tomáš Macura. 

V Ostravar Aréně je připraven polotvrdý povrch, který by měl našim hráčkám vyhovovat. Zatím si prý zvykají na světla. Na oba dny je vyprodáno. 

The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Bělecký Mlýn s.r.o., Hluchov

od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.

od 15 000 Kč/měsíc

Detail

Bílek-kvalitní střechy s.r.o. Slavkov u Brna

od 17 800 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků