Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zloděj v ostravském hotelu využil spánku recepční

Policisté pátrají po zloději, který využil spánku recepční v ostravském hotelu a ukradl dva mobilní telefony. Naštěstí vše zachytily bezpečnostní kamery a proto se nyní obracejí vyšetřovatelé na veřejnost. Zloději pomáhala i zatím neznámá žena.

Krádež se stala v pondělí 18. února. Kamery v ostravském hotelu ji velmi podrobně zachytily. Do restaurace nejprve vchází žena a obhlíží situaci. Když zjistí, že recepční spí, jde zpátky do chodby, předává informaci a do akce jde její kumpán. Nejprve znovu kontroluje, jestli žena opravdu spí a pak ji okrade. "Následně přichází do prostor restaurace muž, který vstoupí za bar a odcizí dva mobilní telefony. při svém odchodu nepohrdne ani krabičkou cigaret. Policisté zahájili v dané věci trestní úkony pro přečin krádež. Škoda přesahuje 10 tisíc korun," říká mluvčí PČR Ostrava Richard Palát.

Recepční opravdu spala tvrdě a o ničem nevěděla. Po vzbuzení marně hledala mobilní telefony a teprve až po zhlédnutí záznamu kamerového systému pochopila, co se stalo. "Byla to náhoda. Přišel z venku a využil příležitost," okomentovala krádež pracovnice hotelu.

Pokud tedy muže nebo ženu ze záběrů poznáte, neváhejte a kontaktujte policisty na lince 158. Je možné, že tvoří pár a původně se v hotelu chtěli ubytovat. Nakonec ale dali přednost krádeži. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy