Zloděj v ostravském hotelu využil spánku recepční

Policisté pátrají po zloději, který využil spánku recepční v ostravském hotelu a ukradl dva mobilní telefony. Naštěstí vše zachytily bezpečnostní kamery a proto se nyní obracejí vyšetřovatelé na veřejnost. Zloději pomáhala i zatím neznámá žena.

Krádež se stala v pondělí 18. února. Kamery v ostravském hotelu ji velmi podrobně zachytily. Do restaurace nejprve vchází žena a obhlíží situaci. Když zjistí, že recepční spí, jde zpátky do chodby, předává informaci a do akce jde její kumpán. Nejprve znovu kontroluje, jestli žena opravdu spí a pak ji okrade. "Následně přichází do prostor restaurace muž, který vstoupí za bar a odcizí dva mobilní telefony. při svém odchodu nepohrdne ani krabičkou cigaret. Policisté zahájili v dané věci trestní úkony pro přečin krádež. Škoda přesahuje 10 tisíc korun," říká mluvčí PČR Ostrava Richard Palát.

Recepční opravdu spala tvrdě a o ničem nevěděla. Po vzbuzení marně hledala mobilní telefony a teprve až po zhlédnutí záznamu kamerového systému pochopila, co se stalo. "Byla to náhoda. Přišel z venku a využil příležitost," okomentovala krádež pracovnice hotelu.

Pokud tedy muže nebo ženu ze záběrů poznáte, neváhejte a kontaktujte policisty na lince 158. Je možné, že tvoří pár a původně se v hotelu chtěli ubytovat. Nakonec ale dali přednost krádeži. 
Otazník jménem Jan Masaryk / přednáška Pavla Carbola

Dnes 17:00 - 19:44
Celý MS kraj, Knihovna, Baška

II. Bílovecký swap / výměnný bazar s oblečením

26.10. 9:00 - 23.10. 19:44
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

Strašidelný průvod se světýlky

08.11. 17:00 - 23.10. 19:44
Celý MS kraj, Kulturní dům, Baška

Martin Kolek s.r.o.
Karviná
od 16 280 Kč do 35 000 Kč

Detail

ELANDOMY s.r.o.
Karviná
od 13 500 Kč

Detail

Vězeňská služba České republiky
Opava
od 26 100 Kč do 38 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu