Polar Street hockey obhájilo gymnázium z Českého Těšína

Už po šestnácté se v Ostravě rozdělovaly medaile ve velkém finále. Milovníci florbalu jistě vědí, že jde o vyvrcholení největšího žákovského turnaje, který se hraje na území tří krajů. Poprvé v historii se podařilo nějaké škole obhájit. Mistrovský titul znovu získali reprezentanti Gymnázia Josefa Božka z Českého Těšína.

Sedm tisíc žáků začalo na 130 školách v Moravskoslezském a Olomouckém kraji a okrese Vsetín na začátku ledna bojovat o postup do dalších kol turnaje Polar Street hockey. Přes školní a oblastní kola se vyřazovacím způsobem probojovalo 64 týmů do velkého finále. To se uskutečnilo v Ostravě v hale Dubina. “Tento turnaj je stejně jako program Zdravotní pojišťovny RBP zaměřen na zdravý životní styl a prevenci. Pomůže dětem a mládeži trávit smysluplně volný čas,”  říká Robert Hruška, marketingový ředitel RBP-Zdravotní pojišťovna a mluvčí RESIDOMO Kateřina Piechowicz ho doplňuje: “My podporujeme sporty, které strhávají zájem dětí a tento turnaj má neuvěřitelný dosah mezi mladé lidi.”

O skvělou atmosféru se starali spolužáci hráčů a i oni mezi sebou soutěžili o nejlepší fanoušky. Nejhlasitější byli bubeníci z Rýmařova. 
Na hřišti byli opět nejlepší žáci Gymnázia Josefa Božka z Českého Těšina, kteří ve finále porazili Základní školu Pionýrů z Uničova. ”Včera jsme si řekli, že chceme vyhrát a tak se stalo, loni jsme taky vyhráli," říká jeden z hráčů vítězného týmu. I jejich učitel Martin Vlček byl s výkonem velmi spokojen. "Kluci všichni hrají v oddílech v Českém Těšíně a hrají i školní florbalovou ligu, takže jsou pořád s hokejkami." Nejlepším hráče se stal Matěj Šíma z Uničova.  Hlavním partnerem akce je Residomo. Dalšími partnery jsou RBP - zdravotní pojišťovna a Moravskoslezský kraj.
POPELKA - Vánoční turné 2019 / muzikál na ledě

23.11. 14:00 - 20.11. 7:31
Celý MS kraj, Ostravar Aréna, Ostrava

Rozsvěcování stromečku s vánočním hodováním v Bašce

30.11. 14:00 - 20.11. 7:31
Celý MS kraj, Obecní úřad, Baška

PETR BENDE & BAND a vzácní hosté / Vánoční turné 2019

30.11. 19:00 - 20.11. 7:31
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Ledax Ostrava o.p.s.
Ostrava-město
od 30 000 Kč

Detail

HFG FINANCE s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Obaly Adamec a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků