Polar Street hockey obhájilo gymnázium z Českého Těšína

Už po šestnácté se v Ostravě rozdělovaly medaile ve velkém finále. Milovníci florbalu jistě vědí, že jde o vyvrcholení největšího žákovského turnaje, který se hraje na území tří krajů. Poprvé v historii se podařilo nějaké škole obhájit. Mistrovský titul znovu získali reprezentanti Gymnázia Josefa Božka z Českého Těšína.

Reklama

Sedm tisíc žáků začalo na 130 školách v Moravskoslezském a Olomouckém kraji a okrese Vsetín na začátku ledna bojovat o postup do dalších kol turnaje Polar Street hockey. Přes školní a oblastní kola se vyřazovacím způsobem probojovalo 64 týmů do velkého finále. To se uskutečnilo v Ostravě v hale Dubina. “Tento turnaj je stejně jako program Zdravotní pojišťovny RBP zaměřen na zdravý životní styl a prevenci. Pomůže dětem a mládeži trávit smysluplně volný čas,”  říká Robert Hruška, marketingový ředitel RBP-Zdravotní pojišťovna a mluvčí RESIDOMO Kateřina Piechowicz ho doplňuje: “My podporujeme sporty, které strhávají zájem dětí a tento turnaj má neuvěřitelný dosah mezi mladé lidi.”

O skvělou atmosféru se starali spolužáci hráčů a i oni mezi sebou soutěžili o nejlepší fanoušky. Nejhlasitější byli bubeníci z Rýmařova. 
Na hřišti byli opět nejlepší žáci Gymnázia Josefa Božka z Českého Těšina, kteří ve finále porazili Základní školu Pionýrů z Uničova. ”Včera jsme si řekli, že chceme vyhrát a tak se stalo, loni jsme taky vyhráli," říká jeden z hráčů vítězného týmu. I jejich učitel Martin Vlček byl s výkonem velmi spokojen. "Kluci všichni hrají v oddílech v Českém Těšíně a hrají i školní florbalovou ligu, takže jsou pořád s hokejkami." Nejlepším hráče se stal Matěj Šíma z Uničova. 
Vítání jara / tvořivé dílny pro MŠ a ZŠ

01.04. 9:00 - 30.04. 16:00
Celý MS kraj, Výstavní síň, Jablunkov

Vyšetření Vašich znamének zdarma v 15 městech

14.05. 10:00 - 06.06. 17:00
Celý MS kraj, Viz. tabulka

Třanovická desítka a MAj FEST / běžecký závod a festival

18.05. 15:00 - 19.04. 2:33
Celý MS kraj, obec Třanovice (okres Frýdek - Místek),

KAXL s.r.o.
Nový Jičín
od 18 800 Kč

Detail

Stáj MUSTANG s.r.o.
Frýdek-Místek
od 13 350 Kč

Detail

Saft Ferak a.s.
Frýdek-Místek
od 30 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu