Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Hlavní třídě v Ostravě-Porubě přepadl lupič poštu

Ostravští policisté pátrají po dalším lupiči. I tento pachatel byl neuvěřitelně drzý, když se pokusil vyloupit poštu na jednom z nejrušnějších míst ve městě - na Hlavní třídě v Porubě. Zaměstnankyně mu ale peníze odmítla vydat.

Ve čtvrtek 23. května bylo krátce po 13 hodině, když na poštu v Ostravě -Porubě přišel neznámý muž.  Jde o malou poštu na velmi rušném místě. To ale neznámému nevadilo. Přistoupil k přepážce a pracovnici předal lístek se vzkazem, že přišel loupit. Ženu ale příliš nevyděsil. Byla za ochranným sklem a tak mu oznámila, že nedostane nic. "Specifickým způsobem požádal o vydání peněz. Žena však zareagovala jinak, než předpokládal, načež místo opustil, aniž by se majetku zmocnil," popisuje loupež mluvčí policie Gabriela Pokorná.

Muž s igelitkou v ruce utekl do porubských ulic. Na místo brzy dorazila policie. Povolán byl i psovod a začal po lupiči pátrat. Statečná žena ho detailně popsala. "Nebyla vydána žádná hotovost. Nikomu se zaměstnanců ani klientů se nic nestalo. My jsme samozřejmě okamžitě zavolali policii a spolupracujeme s ní," uvádí mluvčí České pošty Matyáš Vitík. "K objasnění okolností události jsme zahájili úkony trestního řízení pro zvlášť závažný zločin loupeže a pachateli tak hrozí trest odnětí svobody až na 10 let," dodává mluvčí policie.

Muž byl vysoký téměř 190 cm, měl rifle a tmavou bundu s nápisem na zádech. Na igelitce byl nápis Sportisimo. Muže zachytily i kamery na poště a v okolí , takže bude pravděpodobně brzy dopaden. 
Vítání svátků jara v Bašce

Dnes
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

ZRUŠENO!!!Velikonoční jarmark v Bílovci

Dnes
Celý MS kraj, Zámecké nádvoří, Bílovec

JOPECO spol. s r.o.

od 23 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

MILENIUM DOM s.r.o. - Vnitřní Město ČK

od 16 280 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

FAIR COMPANY s.r.o. - Plzeňský kraj

od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků