Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Těrlickém okruhu se vážně poranila dcera závodníka

Mezinárodní závody silničních motocyklů na Těrlickém okruhu o Havířovský zlatý kahanec nemají vítěze. Může za to shoda několika nešťastných událostí. Nejprve v závodě IRRC došlo k pádu jednoho z jezdců na kruhovém objezdu na Bludovickém kopci. Naštěstí se mu nic nestalo. Poté vypadlo rádiové spojení a traťoví komisaři se tak neslyšeli. Kvůli zpoždění tak musel být závod zkrácen z 9 na 8 kol. Ve třetím kole ale havaroval další jezdec, ke kterému tentokrát musela vyjet záchranka. Závod tak byl předčasně ukončen. 

Další záchranka mezitím musela vyjet i do depa závodních strojů, kde se vážně zranila desetiměsíční dcera jednoho závodníka, když snědla vatu namočenou v louhu. 

“Dítě bylo nejprve převezeno na JIP havířovské nemocnice a poté přepraveno do ostravské fakultní nemocnice,” uvedl Lukáš Humpl, mluvčí záchranné služby

A záchranáři se ani poté nezastavili. Ošetřovali jednoho z polských fanoušků, který upadl do bezvědomí poté, co ho druhý polský fanoušek udeřil hlavou. Další sanitka vyjela pro členku jejich party, která dostala záchvat. Okolnosti konfliktu vyšetřuje policie.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků