Na Těrlickém okruhu se vážně poranila dcera závodníka

Mezinárodní závody silničních motocyklů na Těrlickém okruhu o Havířovský zlatý kahanec nemají vítěze. Může za to shoda několika nešťastných událostí. Nejprve v závodě IRRC došlo k pádu jednoho z jezdců na kruhovém objezdu na Bludovickém kopci. Naštěstí se mu nic nestalo. Poté vypadlo rádiové spojení a traťoví komisaři se tak neslyšeli. Kvůli zpoždění tak musel být závod zkrácen z 9 na 8 kol. Ve třetím kole ale havaroval další jezdec, ke kterému tentokrát musela vyjet záchranka. Závod tak byl předčasně ukončen. 

Další záchranka mezitím musela vyjet i do depa závodních strojů, kde se vážně zranila desetiměsíční dcera jednoho závodníka, když snědla vatu namočenou v louhu. 

“Dítě bylo nejprve převezeno na JIP havířovské nemocnice a poté přepraveno do ostravské fakultní nemocnice,” uvedl Lukáš Humpl, mluvčí záchranné služby

A záchranáři se ani poté nezastavili. Ošetřovali jednoho z polských fanoušků, který upadl do bezvědomí poté, co ho druhý polský fanoušek udeřil hlavou. Další sanitka vyjela pro členku jejich party, která dostala záchvat. Okolnosti konfliktu vyšetřuje policie.
Agatha Christie: Vražda v Orient expresu / premiéra inscenace

25.01. 17:30
Celý MS kraj, Těšínské divadlo, Český Těšín

Dětský Karneval v Bašce

26.01. 15:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

Country bál v Bašce

08.02. 19:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků