Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Těrlickém okruhu se vážně poranila dcera závodníka

Mezinárodní závody silničních motocyklů na Těrlickém okruhu o Havířovský zlatý kahanec nemají vítěze. Může za to shoda několika nešťastných událostí. Nejprve v závodě IRRC došlo k pádu jednoho z jezdců na kruhovém objezdu na Bludovickém kopci. Naštěstí se mu nic nestalo. Poté vypadlo rádiové spojení a traťoví komisaři se tak neslyšeli. Kvůli zpoždění tak musel být závod zkrácen z 9 na 8 kol. Ve třetím kole ale havaroval další jezdec, ke kterému tentokrát musela vyjet záchranka. Závod tak byl předčasně ukončen. 

Další záchranka mezitím musela vyjet i do depa závodních strojů, kde se vážně zranila desetiměsíční dcera jednoho závodníka, když snědla vatu namočenou v louhu. 

“Dítě bylo nejprve převezeno na JIP havířovské nemocnice a poté přepraveno do ostravské fakultní nemocnice,” uvedl Lukáš Humpl, mluvčí záchranné služby

A záchranáři se ani poté nezastavili. Ošetřovali jednoho z polských fanoušků, který upadl do bezvědomí poté, co ho druhý polský fanoušek udeřil hlavou. Další sanitka vyjela pro členku jejich party, která dostala záchvat. Okolnosti konfliktu vyšetřuje policie.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

Schrothovy léčebné lázně s.r.o.

od 22 000 Kč/měsíc

Detail

T.J. servis s.r.o. - pracoviště Řepov

od 18 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Regionální knihovna

od 18 300 do 26 830 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků