LÉTA BĚŽÍ: Zámecká slavnost v Domově Na zámku v Kyjovicích

Domov Na zámku v Kyjovicích ukázal, jak se stará o seniory. Nejen pro ně, ale i pro jejich rodiny a také rodiny zaměstnanců uspořádal zámeckou slavnost.

Už podruhé v letošním roce si společně užili zábavné odpoledne rodiny uživatelů i zaměstnanců Domova Na zámku v Kyjovicích s klienty, pečovateli i obyvateli obce. Navíc si mohli celý zámek prohlédnout. “Vloni se nám to velice osvědčilo, přišlo hodně rodinných příslušníků od našich uživatelů i od našich zaměstnanců, hodně známých. Měli jsme i možnost předvést naši práci, prostředí, ve kterém uživatelé naší sociální služby žijí,” vysvětluje Leo Nevřela, ředitel Domova Na zámku

V zámeckém parku se předvedli kynologové se svými pejsky, mažoretky, folklorní soubory nebo kapela Kyjovické klepeto. Lidé se mohli svézt i v kočáru taženém koňmi. “Všichni přijeli dobrovolně. Chceme lidem ukázat folklór, kterým žije naše vesnice a okolí. Chceme to vyplnit hudbou, připravili jsme občerstvení, naše kuchařky upekly koláče, pečovatelky pečou bramborové placky, párky v rohlíku, čepujeme pivo, které jsme dostali od sponzora,” dodává Leo Nevřela.

“Moc pěkný to tu je,” říká jeden z účastníků akce. “Tu je veselo, všecko tu je, pohoštění, a tak dále,” pochvaluje si další.  Zámecká slavnost měla úspěch a všichni si ji užili. Zážitek z akce umocnilo i počasí. Celý den svítilo sluníčko. 
innogy WINTER RUN OSTRAVA / běžecký závod pro celou rodinu

08.02. 09:00
Celý MS kraj, Prokešovo náměstí Ostrava

Country bál v Bašce

08.02. 19:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

XIII. Hodoňovický masopust

22.02. 13:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků