Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

LÉTA BĚŽÍ: Zámecká slavnost v Domově Na zámku v Kyjovicích

Domov Na zámku v Kyjovicích ukázal, jak se stará o seniory. Nejen pro ně, ale i pro jejich rodiny a také rodiny zaměstnanců uspořádal zámeckou slavnost.

Už podruhé v letošním roce si společně užili zábavné odpoledne rodiny uživatelů i zaměstnanců Domova Na zámku v Kyjovicích s klienty, pečovateli i obyvateli obce. Navíc si mohli celý zámek prohlédnout. “Vloni se nám to velice osvědčilo, přišlo hodně rodinných příslušníků od našich uživatelů i od našich zaměstnanců, hodně známých. Měli jsme i možnost předvést naši práci, prostředí, ve kterém uživatelé naší sociální služby žijí,” vysvětluje Leo Nevřela, ředitel Domova Na zámku

V zámeckém parku se předvedli kynologové se svými pejsky, mažoretky, folklorní soubory nebo kapela Kyjovické klepeto. Lidé se mohli svézt i v kočáru taženém koňmi. “Všichni přijeli dobrovolně. Chceme lidem ukázat folklór, kterým žije naše vesnice a okolí. Chceme to vyplnit hudbou, připravili jsme občerstvení, naše kuchařky upekly koláče, pečovatelky pečou bramborové placky, párky v rohlíku, čepujeme pivo, které jsme dostali od sponzora,” dodává Leo Nevřela.

“Moc pěkný to tu je,” říká jeden z účastníků akce. “Tu je veselo, všecko tu je, pohoštění, a tak dále,” pochvaluje si další.  Zámecká slavnost měla úspěch a všichni si ji užili. Zážitek z akce umocnilo i počasí. Celý den svítilo sluníčko. 
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

DD stavby spol. s r. o. - areál HZP

od 100 do 120 Kč/hod.

Detail

ADLER DESIGN s.r.o. - pracoviště

od 16 000 Kč/měsíc

Detail

KAR-mobil s.r.o. P

od 32 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků