LÉTA BĚŽÍ: Zámecká slavnost v Domově Na zámku v Kyjovicích

Domov Na zámku v Kyjovicích ukázal, jak se stará o seniory. Nejen pro ně, ale i pro jejich rodiny a také rodiny zaměstnanců uspořádal zámeckou slavnost.

Už podruhé v letošním roce si společně užili zábavné odpoledne rodiny uživatelů i zaměstnanců Domova Na zámku v Kyjovicích s klienty, pečovateli i obyvateli obce. Navíc si mohli celý zámek prohlédnout. “Vloni se nám to velice osvědčilo, přišlo hodně rodinných příslušníků od našich uživatelů i od našich zaměstnanců, hodně známých. Měli jsme i možnost předvést naši práci, prostředí, ve kterém uživatelé naší sociální služby žijí,” vysvětluje Leo Nevřela, ředitel Domova Na zámku

V zámeckém parku se předvedli kynologové se svými pejsky, mažoretky, folklorní soubory nebo kapela Kyjovické klepeto. Lidé se mohli svézt i v kočáru taženém koňmi. “Všichni přijeli dobrovolně. Chceme lidem ukázat folklór, kterým žije naše vesnice a okolí. Chceme to vyplnit hudbou, připravili jsme občerstvení, naše kuchařky upekly koláče, pečovatelky pečou bramborové placky, párky v rohlíku, čepujeme pivo, které jsme dostali od sponzora,” dodává Leo Nevřela.

“Moc pěkný to tu je,” říká jeden z účastníků akce. “Tu je veselo, všecko tu je, pohoštění, a tak dále,” pochvaluje si další.  Zámecká slavnost měla úspěch a všichni si ji užili. Zážitek z akce umocnilo i počasí. Celý den svítilo sluníčko. 
POPELKA - Vánoční turné 2019 / muzikál na ledě

23.11. 14:00 - 16.11. 1:56
Celý MS kraj, Ostravar Aréna, Ostrava

Rozsvěcování stromečku s vánočním hodováním v Bašce

30.11. 14:00 - 16.11. 1:56
Celý MS kraj, Obecní úřad, Baška

PETR BENDE & BAND a vzácní hosté / Vánoční turné 2019

30.11. 19:00 - 16.11. 1:56
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Ledax Ostrava o.p.s.
Ostrava-město
od 30 000 Kč

Detail

HFG FINANCE s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Obaly Adamec a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků