Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Fakultní nemocnici Ostrava je zaveden nouzový režim, akutní léčby se omezení nedotklo

Fakultní nemocnice Ostrava chce eliminovat možnost šíření pandemie koronaviru. Pacientům je výrazně omezen vstup. Prováděny jsou jen akutní výkony a to jak operační, tak i ambulantní. Neakutním pacientům se doporučeje telefonická konzultace.

V souvislosti s pandemií koronaviru přešla fakultní nemocnice Ostrava do nouzového režimu. V nemocnici jsou prováděny jen akutní výkony a neodkladná ambulantní ošetření. Vstup do Fakultní nemocnice je pacientům výrazně omezen jen přes 5 kontrolních míst, tzv. triáží.

„Jedna triáž je Poliklinika, druhá je u hlavního vstupu z ulice Dr. Slabihoudka a potom máme další tři triáže na našich klinikách,“ upřesnil vedoucí odboru vnitřní bezpečnosti a krizového řízení Daniel Naivert.

U každého z kontrolních míst pacient vyplní krátký dotazník a je mu změřena teplota. Do nemocnice není nikdo vpuštěn bez ochrany nosu a úst.

„Pokud člověk není v akutním stavu, kdy by musel navštívit naši nemocnici, ať zůstane doma a vše odkomunikuje s praktickým lékařem,“ dodává Naivert.

Fakultní nemocnice Ostrava chce tímto krokem eliminovat možnost šíření nákazy.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

ADÉLKA a.s.

od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

BETAFIT s.r.o. - Jirny

od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Trans World Hotels & Entertainment, a.s.

od 21 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků