Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté pátrali po muži, který vysklil dveře osobního auta

Něco atraktivního upoutalo pozornost tehdy neznámého muže, který svými lokty rozbil sklo zadních dveří zaparkovaného osobního auta. Natočila to kamera a policisté teď žádají o pomoc v pátrání veřejnost.

Policejní pátrání

K činu došlo v sobotu 4. března na parkovišti u sportovní haly v Horní Suché. Ze záběrů bezpečnostní kamery je patrné, že muž sklo rozbil svými lokty, nebo předmětem v modré tašce. Do kufru pak v rychlosti nakoukl a něco z něj vzal. 

“Policisté obvodního oddělení prověřují okolnosti přečinu poškození cizí věci. Dosud neznámý pachatel v době od 08:20 hodin do 09:29 hodin na parkovišti u sportovní haly Těrlické ulici poškodil zaparkované vozidlo značky Honda CR-V černé barvy. Z dosud nezjištěného důvodu k autu přistoupil a silou se opřel svými lokty do zadního skla pátých dveří, přičemž se následně sklo vysypalo. Muž poté odešel neznámo kam,” popsala policejní mluvčí Eva Michalíková. 

Policisté pátrají po muži ve věku okolo 40 až 50 let, střední postavy s pleší na hlavě, tzv. koleno. Na sobě měl šedé tepláky, černou bundu a modré boty.

“Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti uvedeného muže poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na obvodní oddělení Policie ČR Horní Suchá, na telefonní číslo 974 734 761, nebo na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za jakékoliv poskytnuté informace předem děkujeme,” dodala mluvčí Michalíková. 

AKTUALIZACE: V pondělí 27. 4. 2020 policie informovala, že pachatel už byl odhalen. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků