Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Skatepark v Porubě už je v provozu. Co nevidět se otevřou další sportoviště

V Ostravě-Porubě se už brzy otevřou centra volného času a také oblíbené komunitní centrum Všichni spolu. Zasportovat a pobavit se jak ve venkovních, tak vnitřních prostorách budete moci už od pondělí 4. května.

Porubská centra volného času opět ožijí lidmi. Už v pondělí 4. května otevřou své brány. Znovuotevření se dočká i komunitní centrum Všichni spolu, které před pandemií navštěvovalo až 300 lidí denně. Platit v nich budou veškerá protikoronavirová opatření. “Máme tady multifunkční hřiště, máme tady samozřejmě areál, který je i pro menší děti s rodiči, máme tady prostorové hřiště, máme tady komunitní zahradu. Ty vnitřky vlastně jsou vlastně přístupné pro naše partnerské organizace, kterým je Mens Sana a Centrum pro rodinu, takže i ony budou moci od 4. pokračovat ve své práci,” dodává Martin Tomášek, místostarosta MOb Ostrava-Poruba. “My jsme rádi, že Porubané si velmi rychle našli cestu do komunitního centra, a to v podstatě hned po otevření loni na podzim. Ti mladší si tady zahrají spíš na těch prolézačkách, na klouzačkách, ti starší už chodí na workout. Všichni využívají potom tady to velké hřiště. Ale jde vidět, že se tady pobaví i jejich rodiče a prarodiče,” uvádí Martin Otipka, mluvčí MOb Ostrava-Poruba

Zejména kluci mají radost z toho, že už je otevřený i skatepark. Využívat ho mohou denně od 15 hodin. “Jezdím okolo 3 let. Skatepark využívám , jako mám ho nejradši tady z okolí Ostravy a nejradši jezdím raily, bedny a gapy,” říká jeden z návštěvníků skateparku. Poruba je připravena otevřít i školní hřiště. Už má i od města potvrzeny platby na správce.
Vratimovské Kino pod širákem: Teroristka

15.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov – Horní Datyně, hřiště TJ Horní Datyně u Kulturního domu

Herní odpoledne v Bílovci

20.08. 13:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Vratimovské Kino pod širákem: Ženy v běhu

22.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov, U Hospůdky Meteor pod fotbalovým hřištěm

Gymnázium, Dvůr Králové n.L., nám. Odboje

od 14 600 do 21 370 Kč/měsíc

Detail

Základní škola a Mateřská škola Přídolí

od 24 200 do 32 200 Kč/měsíc

Detail

Estetico, s.r.o. - 01

od 17 700 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků