Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Padesátiletý muž zemřel po skoku z mostu ve Frýdku-Místku

Všechny složky integrovaného záchranného systému zasahovaly v úterý odpoledne u smrtelné události ve Frýdku-Místku. Padesátiletý muž skočil z mostu nad železnicí. Záchranáři se ho pokoušeli na místě oživit, bohužel marně. Život si v úterý skokem pod vlak vzala i mladá žena v Polance nad Odrou.

V úterý před tři čtvrtě na šest odpoledne byl záchranářům ohlášen pád osoby z mostu ve Frýdku-Místku. K místu okamžitě vyrazila sanitka, lékař a další složky integrovaného záchranného systému.

svědkyně: "Na mostě směr Kaufland hasiči, plno policejních aut. Pomalejší provoz, ale ještě průjezdné. Asi se něco stalo z mostu, všichni byli zaměření dolů."
svědek: "Byla tam sanitka, osobák s lékařem, policajti a 2 hasičské auta."

Padesátiletý muž dopadl na železniční násep pod mostem a v okamžiku příjezdu záchranářů nejevil známky života.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Posádky ZZS proto zahájily neodkladnou rozšířenou resuscitaci. Za probíhající nepřímé srdeční masáže zajistili vstup do kostní dřeně pro podávání léků a také dýchací cesty. S pomocí přístrojem řízené ventilace, podávaných léků a masáže srdce se pokoušeli obnovit krevní oběh postiženého."

O život muže bojovali na místě přes půl hodiny, bohužel marně a lékař tak musel konstatovat jeho smrt. Podobná tragédie se stala i v úterý dopoledne. Skokem pod vlak ukončila svůj život mladá žena v Polance nad Odrou.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy