Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muž na ulici ve vygradované hádce zasadil jinému několik ran šroubovákem

Případ, při kterém jeden z aktérů použil jako zbraň šroubovák, vyšetřují od úterního večera policisté z Havířova-Šumbarku.

Svědci popsali, že se dva či tři muži dostali na ulici Mládí v místní části Zadky nejdříve do hlasitého konfliktu. Slovní spor postupně vygradoval do fyzické potyčky, při níž jeden popadl do ruky šroubovák a protivníkovi zasadil několik ran do hrudníku. Těžce zraněný muž byl převezen záchrankou do nemocnice v Ostravě. 

Lukáš Humpl, mluvčí Zdravotnické záchranné služby MSK: "Několik minut před 19. hodinou jsme byli voláni k incidentu více osob, kde mělo dojít ke zranění. K zásahu byly vyslány dvě posádky. Na místě byl nalezen 39letý muž s bodným poraněním v oblasti hrudníku. Pacient byl při vědomí a se zdravotníky komunikoval. Po prvotním ošetření byl převezen do Fakultní nemocnice v Ostravě."

Útočník z místa utekl. Policisté však věděli, koho mají hledat. 

René Černohorský, mluvčí Policie ČR: "Policie byla k místu vyslána na základě výzvy záchranné služby, která přijala oznámení jako první. Podle prvotních informací došlo ke konfliktu tří osob, které se měly navzájem znát. Jedna osoba utrpěla zranění, jejichž rozsah se upřesňuje. Po podezřelém, jehož totožnost policisté znají, bylo vyhlášeno pátrání."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy