Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Chemikálii do obličeje bez varování. Žena napadla svou sokyni v lásce, útok policistům nejprve zapírala

Těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu má zřejmě na svědomí 42letá žena z Ostravy, bytem na Bruntálsku. Podle policie 20. listopadu 2020 napadla 34letou ženu. Z bezprostřední blízkosti ji polila vysoce zásaditou kapalinou a z místa činu utekla. Zraněnou ženu museli ošetřit lékaři. Za napadením stojí partnerské vztahy.

Pátek 20. listopadu 2020. Přibližně 15 minut před 18. hodinou na ulici Sídliště pod Cvilínem v Krnově 42letá žena napadla svou sokyni v lásce, 34letou ženu. Podle policie poškozenou bez varování nebo předchozí komunikace a z bezprostřední blízkosti polila vysoce zásaditou kapalinou. Incident se stal na chodníku před vstupem do panelového domu. 

René Černohorský, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Napadené ženě vzniklo zranění ve formě poleptání pokožky v obličeji, víček a spojivek obou očí, rtů, jazyka a obou rukou s nutností lékařského vyšetření a ošetření v chirurgické ambulanci krnovské nemocnice a na oční ambulanci Slezské nemocnice v Opavě."

Útočnice ihned po incidentu utekla. Po oznámení se případem začali zabývat krnovští policisté s tamními strážníky a bruntálskými kriminalisty. 42letá žena byla podezřelá od začátku prověřování útoku. 

René Černohorský, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Žena však policistům i kriminalistům svou účast na napadení a zranění 34leté ženy odmítala přiznat a uváděla informace, které musely orgány činné v trestním řízení řádně důkladně a důsledně prošetřit. Na základě všech zjištěných indicií se však 42letá žena nyní ke svému protiprávnímu jednání a chování plně doznala, zcela přesně uvedla, jak k celé záležitosti došlo a že motivem byly osobní spory a dlouhotrvající partnerské vztahy mezi ní, jejím 44letým druhem a mezi poškozenou ženou. Vše je nadále ve stádiu vyšetřování ze strany bruntálských kriminalistů."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy