Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hyenismus! Kriminalisté varují pejskaře před špekáčky s rybářskými háčky, dva psi museli k veterináři

Ostravští kriminalisté varují pejskaře v Ostravě-Petřkovicích. V minulých dnech tam zatím neznámý pachatel vhodil na soukromé oplocené pozemky uzeninu, do které úmyslně vložil rybářské háčky.

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality z Ostravy v minulých dnech zahájili trestní řízení pro podezření ze spáchání přečinu týrání zvířat. V současné době pátráme po neznámém pachateli, který na oplocené pozemky vhazuje uzeninu, do které jsou úmyslně vloženy rybářské háčky. Jeho jednání se zaznamenáno v Ostravě – Petřkovicích."

Podle policie návnada způsobila zranění dvou psů, kteří museli absolvovat vyšetření u veterináře, jeden z nich pak musel být operován. Oba psi jsou naživu. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Jedná se o hyenismus, který společně musíme zastavit. Proto se obracíme na veřejnost s varováním a prosbou, buďte obezřetní, hlídejte své domácí mazlíčky, co na Vašich pozemcích sní. V případě jakéhokoliv poznatku či informace, která by mohla vést k možnému pachateli, volejte linku 158 případně telefonní číslo 724 306 165. Každá informace může přispět k objasnění tohoto případu."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy