Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Seniorku srazilo auto, osádka ji těžce zraněnou odvezla do nemocnice. Dvojice pak zmizela, aniž by cokoliv nahlásila policii

Policie v neděli 28. března vydala výzvu kvůli vážné dopravní nehodě, která se stala v Ostravě-Porubě. Krátce před 13. hodinou odpolední na křižovatce ulic Francouzská a Hlavní třída v Ostravě-Porubě, ve směru k ulici Nad Porubkou, osobní auto srazilo seniorku. Osádka vozu ženu naložila do auta a odvezla do nemocnice. Případ ale neohlásila policii a zmizela.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR: "Touto cestou žádáme veřejnost o spolupráci při pátrání po osádce motorového vozidla, které dnešního dne srazilo na přechodu pro chodce v Ostravě-Porubě starší ženu (ročník 1946), která utrpěla vážná zranění. Starší ženu co zde přecházela silnici po přechodu pro chodce, srazilo osobní motorové vozidlo Škoda Felicie zelené barvy s černou kapotou." 

Podle policie auto na místě nehody zastavilo, poté z něj vystoupila žena, která zraněnou seniorku naložila do vozidla. Ženu následně vozidlo převezlo do nemocnice, osádka vozu ji předala zdravotníkům a z nemocnice odešla.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR: "Dle dostupných informací měly ve vozidle cestovat dvě osoby, muž řidič a žena spolujezdec, oba dva ve věku kolem 30let. Veřejnost, která by mohla sdělit jakékoliv informace nejenom k průběhu této dopravní nehody, ale také jakékoliv informace k osobnímu vozidlu, popřípadě současným majitelům, aby kontaktovala linku 158 či sdělila informace na kterékoliv policejní služebně."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy