Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie zatím neúspěšně pátrá po nezletilém chlapci, v listopadu loňského roku odešel z dětského domova

Policisté pátrají po nezletilém Filipu Mikušovi, který už v listopadu loňského roku odešel z Dětského domova v Melči na Opavsku. O pomoc žádají také veřejnost. Nezletilý má trvalé bydliště v Ostravě-Hrabůvce, ale má být umístěn v Dětském domově.

Nezletilý Filip Mikuš je narozen 6. června 2007, trvalé bydliště má v Ostravě-Hrabůvce, na ulici Horní 791/3. Má být umístěn v Dětském domově v obci Melč na Opavsku. 

Popis osoby: věk odpovídající 13 let, hubené postavy, výška 168 cm, hnědé krátké vlasy popis oblečení: v době odchodu oblečen do černé prošívané zimní bundy, bílé mikiny, černých kalhot a na nohou měl černé sportovní boty.

René Černohorský, mluvčí PČR: "Pohřešovaný odešel z Dětského domova v Melči již začátkem listopadu loňského roku, a to na povolenou vycházku. Zpět se již nevrátil a do Dětského domova v Melči je umístěn na základě rozhodnutí Okresního soudu v Ostravě s nařízenou ústavní výchovou. Mezi hlavní důvody jeho útěku je s největší pravděpodobností nespokojenost s umístěním a snaha navštívit rodinné příbuzné. V jeho případě se jedná o jeho krátké opakované útěky."

Policisté několikrát prověřovali místo jeho trvalého bydliště, pátrají i po jeho matce. Veškeré pokusy vypátrat pohřešovaného jsou ale dosud neúspěšné. 

René Černohorský, mluvčí PČR: "Jakékoli poznatky k pohřešované nezletilé osobě či k jeho matce a k dalším rodinným příslušníkům kdykoli prosím telefonicky sdělte, byť i anonymně, na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158 případně na policejní telefonické číslo Obvodního oddělení ve Vítkově 974 737 711. Za účinnou spolupráci policisté děkují."

Slezské divadlo za výlohou

Slezské divadlo se připojilo k výzvě Oživené výlohy pražského souboru Cirk La Putyka a za sklem uzavřeného nákupního centra Slezanka v centr...

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků