Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie hledá taxikáře, který v lednu pomáhal v Horních Tošanovicích sraženému chodci

Policie se obrátila na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po důležitém svědkovi. Jde o taxikáře, který 16. ledna pozdě večer pomáhal sraženému chodci v Horních Tošanovicích na Frýdecko-Místecku. Stejně tak mohou pomoci s objasněním události i další řidiči, kteří zrovna projížděli kolem.

Chodce srazilo osobní auto 16. ledna kolem 23:20 hodin v Třanovicích. Výrazně sněžilo a byla velká tma. Místo nehody navíc není opatřeno pouličním osvětlením. Kvůli sněžení byla výrazně zhoršená viditelnost.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR MSK: "V prostoru tříramenné křižovatky silnice č. II/648 se silnicí číslo I/68 v obci Horní Tošanovice poblíž restaurace “U Ječmínka“ směr na obec Vojkovice, došlo ke střetu osobního motorového vozidla Škoda Felicia s chodcem (ročník 1984).

Sražený muž musel být převez se zraněním do nemocnice. Policie se nyní obrátila na veřejnost s prosbou o pomoc při hledání důležitého svědka.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR MSK: "Na základě zjištěných nových a nám dostupných informací, touto cestou hledáme řidiče vozidla taxi služby, který měl krátce po dopravní nehodě poskytnout zraněnému první pomoc."

Pomoci mohou i jiní řidiči, kteří v té době projížděli kolem.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR MSK: "Žádáme řidiče, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace, především k průběhu této dopravní nehody, nebo mohou poskytnout záznamy z kamer, aby se obrátili na telefonní číslo 974 742 259, dále na linku 158 či sdělili informace osobně na nejbližší policejní služebnu."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy