Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

ADRA hledá dobrovolníky pro programy v Orlové a Petřvaldu

ADRA plánuje další nábor dobrovolníků. Tentokrát připravuje školení pro programy v Orlové a Petřvaldu. Zájemci se mohou dopředu přihlásit nebo přijít 3. června od 16. hodin do Komunitního centra Maják v Orlové.

Dobrovolníkům ADRY většinou není lhostejný život druhých lidí. Chtějí pomáhat a zároveň tak efektivně trávit svůj volný čas. Organizace hledá aktuálně dobrovolníky pro programy v Orlové a Petřvaldu.

Veronika Šutová, ADRA Orlová: "Dobrovolnické centrum ADRA v Orlové a Petřvaldu nabízí jedinečné životní zkušenosti, inspirativní zážitky, lidský přístup, možnost seberealizace a samozřejmě také přátelské zázemí a pravidelnou podporu. Cílovou skupinou jsou senioři, děti, lidé se zdravotním onemocněním a sociálně potřební."

ADRA hledá laskavé a ochotné lidi, kteří mají 1 až 2 hodiny volného času týdně pro dobrovolnické aktivity s klienty – procházky, čtení, povídaní si, hraní her a jiné.

Veronika Šutová, ADRA Orlová: "Zapojit se může každý. Pokud máte chuť pomáhat druhým lidem, jste zodpovědní a vnímaví ke svému okolí, zveme vás na úvodní školení pro zájemce o dobrovolnictví. Akce se koná ve čtvrtek 3. června 2021 od 16:00 do 19:00 hod v Komunitním centru Maják v Orlové na ulici B. Němcové 853."

Podrobnosti najdete také na webu dobrovolnické organizace.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy