Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Třikrát po sobě dostal zákaz řízení, přesto pořád sedá za volant. Naposledy byl dokonce pod vlivem drog

Třikrát ho chytili za volantem bez řidičáku. Dokonce kvůli tomu byl obžalován z trestného činu. Přesto si z toho 39letý muž zřejmě nic nedělal a za volant sedl znovu, jenže ho opět odhalila policejní hlídka na dálnici u Českého Těšína a dokonce pod vlivem drog. Teď mu hrozí až dva roky vězení.

17. června byl okresním soudem ve Frýdku-Místku obžalován z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Jezdil totiž bez řidičáku, a i přes to si z toho nic nedělal. Policisté totiž 39letého muže chytili už počtvrté na dálnici D48 u Českého Těšína. Seděl za volantem Škody Octavia.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "V průběhu silniční kontroly zjistili, že se vrací od soudu, kde byl obžalován z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí. Za volant usedl i přes to, že již měl uloženy 3 platné zákazy řízení."

Policisté zjistili, že muž má zadržen řidičský průkaz a navíc pozitivní test na návykové látky. Auto navíc nemělo zaplacenou dálniční známku.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "V současné době je s řidičem vedeno zkrácené přípravné řízení, kde mu může být soudem uložen trest odnětí svobody až na dvě léta."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy