Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V krnovské nemocnici zachránili stovky pacientů s covidem-19. Na tradičním setkání se dočkali i poděkování

V krnovské nemocnici každý rok pořádají setkání zdravotníků s bohatým doprovodným programem i občerstvením. Letos si ho zaměstnanci vzhledem k náročnému období v době pandemie o to víc užili. Zachránili život stovkám pacientů s covidem-19.

Krnovská nemocnice má přes 800 zaměstnanců, pro které vedení nemocnice každým rokem na konci léta pořádá posezení a naděluje přitom i dárky. Ne všichni ale mohou přijít.

Šárka Tavandzi, náměstkyně ředitele: “Budeme rádi, když se tady sejdou všichni ti, kteří neslouží. Samozřejmě, že takovou zábavu si zaslouží, protože doba covidová byla pro ně náročná o to víc, jak normální práce.”
Anketa: zaměstnanci krnovské nemocnice: "Je to příjemné na pobavení, na odpočinutí, na relax."
"Je to rozloučení s létem každopádně a zase se všichni sejdeme, povykládáme si."
"Je to opravdu skvělé, že se můžeme takhle setkat."
"Myslím, že to je krásné právě, že se ti zaměstnanci všichni spolu sejdou, udržuje se kolektiv, pěkné."

Během tradičního setkání se zdravotníci jako každoročně dočkali i poděkování za náročnou práci.

Ivo Vondrák (ANO), hejtman MS kraje: “Ta práce, kterou odvedli naši zdravotníci a i v tomto zařízení, byla skutečně monumentální. Já bych chtěl říct, že bez nich by to nedopadlo tak, jak to dopadlo. I když to vypadá, že to je strašné, tak díky nim to nakonec nebylo tak zlé a já bych chtěl za to všem poděkovat.”
Ladislav Václavec, ředitel krnovské nemocnice: “Je to takové poděkování zaměstnancům a povzbuzení do těch dalších dnů. U toho vždy vylosujeme nějaké ceny, takže příjemně se napijeme a všichni jsme spokojeni.”

V krnovské nemocnici se starali o téměř tisíc pacientů s těžkým a středně těžkým průběhem nemoci covid-19. Od letošního srpna nezaznamenali jediný případ.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy