Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rodinná hádka skončila tragédií, 40letý opilý muž zabil svého o pět let mladšího příbuzného

Až šestnáct let za těžké ublížení na zdraví hrozí 40letému muži, který na konci září v Moravské Ostravě napadl svého o pět let mladšího rodinného příslušníka. Starší muž mu způsobil zranění, kterému jeho příbuzný na místě podlehl. O tragické události informovala v pondělí 4. října 2021 mluvčí moravskoslezských policistů Pavla Jiroušková.

Tragická událost se podle policie odehrála v sobotu 25. září 2021 ve večerních hodinách v jednom z bytů v Moravské Ostravě. 

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Po předchozím slovním konfliktu a po požití alkoholu měl 40letý muž fyzicky napadnout 35letého rodinného příslušníka a způsobit mu zranění, kterému i přes poskytnutou pomoc na místě podlehl. Na místě činu policisté podezřelého zadrželi."
Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Následně byl muž obviněn vrchním komisařem ze zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví. Obviněný se k trestnému činu doznal. Další skutečnosti jsou předmětem vyšetřování krajských kriminalistů. Obviněný je stíhán vazebně a hrozí mu trest odnětí svobody až do výše šestnácti let."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy