Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Tragédie v Hukvaldech. Hasiči při zásahu u požáru rodinného domu objevili tělo bez známek života

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v neděli 19. prosince 2021 krátce před 13. hodinou u požáru rodinného domu v Hukvaldech, v části Krnalovice. Požár nepřežila jedna osoba. Hasiči její tělo objevili uvnitř domu.

Operační středisko získalo informaci o požáru ve 12:41 hodin, na místo byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Frýdek-Místek a jednotky dobrovolných hasičů obcí Brušperk, Fryčovice a Příbor. 

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Hasiči k likvidaci požáru použili celkem čtyři vodní proudy, pomocí kterých se jim požár podařilo dostat pod kontrolu během hodiny. Další necelé dvě hodiny jim trvala celková likvidace, protože hasiči museli rozebrat střechu a další stavební konstrukce domu, aby se dostali ke všem skrytým ohniskům."
Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Během zásahu hasiči objevili v domě osobu, která nejevila známky života a její zranění při požáru byla neslučitelná se životem. Příčina vzniku požáru je nyní v šetření vyšetřovatelů Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje a Policie České republiky. Výše škody nebyla zatím vyčíslena."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy