Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Handicapovaná mládež z Karviné absolvovala taneční kurz

Přestože mají zdravotně postižení o trochu jiný život než zdraví lidé, umí se spontánně radovat z maličkostí a bez obav se, zvláště mladí lidé, rádi učí novým věcem. Jako je třeba výuka tanců. V Karviné taneční kurz ukončili i závěrečnou lekcí.

Mladí lidé se zdravotním hendikepem se umí dobře bavit. Všechny zážitky prožívají naplno a rádi se učí novým věcem. Karvinští se také naučili tančit pod vedením zkušených tanečních mistrů.

Renáta Hloušová, taneční mistryně: "Tato mládež, s nimi se velmi dobře pracuje. Jsou upřímní, chtiví tance, i když ten krok jim občas nějak nejde, ale přesto se velmi snaží."

Všichni se toho stihli naučit opravdu hodně, od valčíku přes walz, tango, cha chu, polku i jive.

Renáta Hloušová, taneční mistryně: "Začínáme vždycky walzem, je nejoblíbenější a budou v tom i soutěžit. Nejtěžší je jive, ten dělá trochu problém."

Do kroku mladým tanečníkům hrála skupina UFO. A nejen společně jim to na tanečním parketu šlo velmi dobře.

anketa: účastníci tanečního kurzu: "Mě se nejlépe tancuje chacha, protože to umím. "Nejlépe walz, hezké hezké." "Mě se nejvíce tancuje chacha a těžký byl pro mě ta polka." "Mě se nejlíp tancuje valčík. S partnerkou mi to jde fajně." "Zládl jsem valčík, walz, polku, jive a chachu."

Na závěrečnou přišli všichni dobře připraveni, nechyběla výměna dárků, květiny pro partnerky nebo soutěž o krále valčíku a miláčka publika. 

Nahlásit chybu


K tématu
SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

ELTOM, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 30 000 do 36 000 Kč/měsíc

Detail

PMB - ZOS s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 Kč/měsíc

Detail