Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Generální rekonstrukce krytého bazénu v Karviné-Hranicích je pokračuje podle plánu

Stavba krytého bazénu v Karviné-Hranicích, která je naprojektována na 950 dní od předání staveniště, je momentálně v polovině. Práce se přes zimu opět výrazně posunuly. Momentálně se bazén vybavuje a napojuje na technologie.

Generální rekonstrukce krytého bazénu v Karviné-Hranicích pokračuje podle harmonogramu. Na kontrolních dnech dozor kontroluje dodržování všech technologických postupů a kvalitu provedené práce. Kontrolních dnů se pravidelně účastní i zástupci vedení města.

Jan Wolf, primátor Karviné: “Ta stavba, i když dnes všichni víme, jaký je problém se stavebním materiálem, s pracovníky ve stavebnictví, tak běží podle plánu."

V současné době se tedy soustředí práce na rozvody tepla, vzduchotechniky, elektrické rozvody a pracuje se i v přístavbách, rekreačním bazénu a wellness části.

Petr Dyszkiewicz, ředitel společnosti STaRS Karviná: "Hlavní bazén je ve fázi, že je zasklený, ale přibudou velké základové pásy, kdy kolem celého bývalého 25m bazénu bude na fasádě balkon."

Původní krytý bazén v Karviné sloužil lidem více třicet let. Za tu dobu neprošel žádnou výraznou rekonstrukcí, pouze se pravidelně prováděla záchovná údržba. Jeho modernizaci schválili zastupitelé.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy