Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Lodičkách v Karviné oslavili tanečníci Mezinárodní den tance

Karvinský spolek Múza zorganizoval na Lodičkách oslavu k Mezinárodnímu svátku tance. Přestože je taneční soutěžní sezóna v plném proudu a většina uskupení byla na soutěžích mimo Karvinou, návštěvníci měli co obdivovat.

Taneční skupiny a organizace z Karviné se sešli v areálu Lodiček, aby tady společně s návštěvníky oslavili Mezinárodní den tance. Začátek oslavy začal společným tancem

Veronika Švecová, předsedkyně spolku Múza, taneční lektorka skupiny Diamond dance: "Je to taková rychlá sestavička, pár kroků. Snažili jsem se to udělat tak, at se to může naučit i široká veřejnost, není to nic složitého."
"Kristina Foltýnová, trenérka juniorek Juventus Karviná: "Vystoupíme s tyčkovou sestavou, kde se představíme na téma Labutí jezero."
Kateřina Doležalová, trenérka, předsedkyně spolku MiKaDo Karviná: "Není zvykem, že se to tak slaví a Karviná je v tancování výborná. "

Kromě svého tanečního umu prezentovaly mažoretky MiKaDa i tréninkové žíněnky takzvané trickpady.

Kateřina Doležalová, trenérka, předsedkyně spolku MiKaDo Karviná: "Naše holky se na tom učí skákat různé akrobatické prvky protože to je v mažoretkovém sportu nutnost, je pořád co zlepšovat."

Karviná se k mezinárodnímu dni tance připojila poprvé v roce 2018, kdy oslava proběhla na Masarykově náměstí.

Nahlásit chybu


K tématu
Centrum sociálních služeb Jih, příspěvková organizace - Ostrava
Ostrava
od 19 090 do 27 570 Kč/měsíc

Detail

Dalphen Building s.r.o., Ostrava, Frýdek-Místek, Loučná nad Desnou
Ostrava
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

SCAN LINE s. r. o. - Třinec
Třinec
od 33 000 do 38 000 Kč/měsíc

Detail