Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Senioři si na Lodičkách užili Letní slavnost, taneční zábavu pro ně připravil sociální odbor

Karvinští senioři se sešli na Lodičkách, aby se společně pobavili na Letní slavnosti. Taneční zábavu pro ně připravil sociální odbor jen pár týdnů poté, co se seniorky z městských klubů vrátili z pobytu na horách.

Areál Lodiček je vyhledávaným místem k odpočinku a pořádání kulturních akcí. Jedna taková byla určena speciálně pro seniory z městských klubů.

Martina Smužová, vedoucí odboru sociálního MMK: “Letošní rok je trochu otevřený, už nejsou restrikce a tím pádem jsme mohli zorganizovat akci, kterou jsme nazvali Letní slavnost. Tím otevíráme léto i pro seniory. Je to o tom, abychom je trochu rozhýbali, aby se po zimě rozkoukali a mohli začít léto s nadšením."


Seniorům hrála kapela jejich oblíbené hity.

anketa: senioři: "Pro starky to je dobré." "My jsme spokojeni, hudba, jídlo, nic nám nechybí." "Město se stará, o důchodce. Přesně. My chodíme pravidelně. Ty dva roky byly trochu divný, ale jsme to přežili." "Jsme rádi, že jsme se zas mohli sejít bez roušek a že už nemáme strach."


Podobných společných akcí pořádá odbor sociální pro seniory pravidelně, nedávno se také skupina seniorek vrátila z pobytu v Beskydech, kam také senioři jezdí pravidelně a po covidu byl senior tábor opět obnoven.

Nahlásit chybu


K tématu
KOVO Třinec s.r.o. - areál TŽ
Třinec
od 23 296 Kč/měsíc

Detail

DELTA facility, s.r.o. - Hasičská zbrojnice Ostrava - Poruba
Ostrava
od 8 650 Kč/měsíc

Detail