Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Do DOV zamířily hudební hvězdy z celého světa a davy lidí. Začal multižánrový festival Colours of Ostrava

Po dvou covidových letech jsme se konečně dočkali. V Dolní oblasti Vítkovice začal čtyřdenní multižánrový festival Colours of Ostrava. na který zamířily desetitisíce lidí ze všech koutů nejen naší republiky.

Letošní ročník festivalu Colours of Ostrava v Dolních Vítkovicích začal velkolepě. A to speciálním představením souboru nového cirkusu Cirk La Putyka se studenty kyjevské novocirkusové akademie.

Organizátoři festivalu opět přivezli do Ostravy hudební hvězdy z celého světa, jako jsou například Twenty one pilots, The Killers, LP, nebo Martin Garrix.

Jiří Sedlák, mluvčí festivalu: “Já si myslím, že by se návštěvníci neměli soustředit pouze na ty hlavní scény, ale třeba tady máme melting pot, 9 scén s mnoha řečníky, velkou rodinnou zónu, nebo filmy, divadla, workshopy, takže je toho spoustu.”
Anketa: návštěvníci festivalu: “Ani nevím, na co se těším. Úplně na všechno, na atmosféru a jsme tady chviličku, takže hledáme, zkoumáme, co tady všechno je.”
“My se těšíme určitě hrozně moc. My tady ani nechodíme na kapely. My tady chodíme prostě jenom tak za atmosférou, za tím, jak je to tady krásně vyzdobené. Za tím, co se tady dá sníst a vypít, takže my se těšíme spíš tak celkově.”
“My se těšíme asi nejvíce na Martina Garrixe a asi tak celkově se těšíme na tu atmosféru a podobně.”

Festival Colours of Ostrava potrvá až do soboty a lístky jsou stále v prodeji. A to přímo na místě.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy