Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kandidát na prezidenta Petr Pavel si přišel pro podpisy na Lysou horu

Na Lysé hoře bylo v sobotu v poledne nezvykle rušno. Nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd totiž tentokrát nepatřil jen turistům, ale trasou z Ostravice ho pokořil i kandidát na prezidenta generál Petr Pavel se svými příznivci. Společně tam sbírali podpisy potřebné pro prezidentskou kandidaturu.

Petr Pavel, kandidát na prezidenta: “Já se musím přiznat, že nemám rozděleno podle krajů, jakými argumenty budu oslovovat voliče. Já se snažím oslovovat všechny stejně a myslím si, že zvlášť tady v Moravskoslezském kraji bude platit to, co uplatňuji i jinde, to znamená otevřenost, přímost. Já jsem byl vždycky zvyklý nazývat věci pravými jmény a myslím, že tomu tady lidi rozumí. Já musím říct, že obecně severní Morava, kam jsem v poslední době zavítal vícekrát, mne překvapuje pořád víc a víc, protože na rozdíl od některých zažitých představ, které o tomto kraji máme, tak je tady tak krásně, že bych všem doporučovat, aby se tady přijeli podívat. Já jsem tady v Moravskoslezském kraji zažil spoustu zážitků. Tady v Beskydech jsem si například moc pěkně zlomil odsud nedaleko nohu, takže jsem byl kolem Lysé hory převážen vrtulníkem do ostravské fakultní nemocnice. A jsem rád, že zrovna tady na Lysé hoře jsem se mohl dokázat, že ve fakultní nemocnici odvedli dobrou práci.
Anketa: “Rozhodně bych chtěl mít prezidenta, za kterého se nemusím stydět a je mi daleko lidsky blíž, než to, co tam je teď. zajdeme se s ním na hory, to je paráda. Je to už něco jiného, když člověk jde na nějakou politickou akci a nemá to třeba spojené s tím sportem, tady je to dva v jednom, takže určitě moc rád.”
Anketa: “Já si myslím, že to je ten správný člověk, jeho postoje, ztotožňuji se s nimi. Líbí se mi jeho postoj, i ten dnešní výlet. Myslím si, že to je ten nejlepší člověk, který tam má být určitě.”
Pavla Nýdrle, volební manažerka kampaně Petra Pavla: “To co vidíme i my, že ta společnost je strašně rozdělená a politici místo, aby se snažili ty rozdíly snižovat a tmelit tu společnost, tak v podstatě strašně polarizují. Proto my cítíme, že i ta kampaň pro nás bude složitá v tom, že bychom neradi společnost ještě více rozdělovali, ale vlastně bychom ji rádi skrze postavu pana generála spojili.”

Po sestupu z Lysé hory se ve Wood aréně horolezce Libora Uhra v Ostravici konala beseda s občany, kterou moderoval Václav Marhoul. 

Nahlásit chybu


K tématu
STARTRONIC s. r. o.;
Ostrava
od 17 300 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

ASF jobs s.r.o., Ostrava - Vítkovice
Ostrava
od 14 500 do 16 000 Kč/měsíc

Detail