Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné se děti rozloučily s prázdninami společně s indiány a Bořkem stavitelem

Na Masarykově náměstí v Karviné se děti společně se svými rodiči a prarodiči rozloučili s prázdninami prostřednictvím indiánského kabaretu a také společným hraním s Bořkem stavitelem. Večer nechyběl ani muzikálový koktejl.

Masarykovo náměstí patřilo odpoledne hlavně dětem různého věku. Prostřednictvím akce nazvané Rozloučení s prázdninami se mohli nejdříve pobavit v indiánském kabaretu. Ten si pro malé návštěvníky připravila divadelní společnost Kač-Kač z Ostravy.

Zdeněk Kačor, vystupující z divadla Kač-Kač: "My jsme si pro děti připravili zábavný pořad na indiánské téma, chtěli jsme je zabavit, ale hlavně, chtěli jsme je zavést k pokladu a o ten tady celou dobu šlo.” 
Andrea Mrkvová, vystupující z divadla Kač-Kač: "Atmosféra byla úžasná, děti se bavily, musely chodit po stopách indiánů, skákat do kruhu a střílet šípem."

Indiány a kovboje po dvou hodinách vystřídal dětmi oblíbený Bořek stavitel a jeho velká kamarádka Týna.

Monika Adamcová, představitelka Týny z pohádky Bořek stavitel: "Bořkovo stavebnictví je o tom, že se něco staví a tvoří a dneska budou děti s Bořkem stavět zdi, domečky, vysoké věže, různé prolézačky, tobogány."

Bořkovi mohly děti pomáhat, všechno stavěli společně z velkých molitanových kostek.

anketa: návštěvníci akce: "Mě to tady hodně baví." "Je to nejlepší atrakce, na které jsem kdy byl. Když jsem byl malý, tak jsem se u babičky hodně koukal na Bořka." "Je to super, hodně atrakcí, fakt super."

Program večer ukončil koktejl muzikálových písní. Akce byla součástí projektu Kultura v plném proudu, který společně s městem podpořila i Nadace OKD

Nahlásit chybu


K tématu
WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

Dalphen Building s.r.o., Ostrava, Frýdek-Místek, Loučná nad Desnou
Ostrava
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Ministerstvo obrany - Vojenské zařízení 5512
Hostašovice
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail