Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Jeden zraněný při požáru rodinného domu v Komorní Lhotce

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly ve čtvrtek ráno v Komorní Lhotce na Frýdecko-Místecku u požáru rodinného domku. Jeden člověk se nadýchal kouře a byl předán do péče záchranářů. Předběžná škoda byla odhadnuta na 900 tisíc korun. Příčina vzniku požáru je v šetření.

Operační středisko hasičů bylo o požáru informováno ve čtvrtek před sedmou hodinou ranní. Do Komorní Lhotky vyjela jednotka ze stanice Nošovice, společně s ní tři jednotky dobrovolných hasičů – Komorní Lhotka, Hnojník a Dobratice.

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Hořelo v v prvním patře rodinného domku (2.NP), požár se rozšířil na podkroví a sedlovou střechu. Hasiči dostali oheň pod kontrolu za necelou hodinu, dohašení s odvětráváním pomocí přetlakového ventilátoru jim zabralo další zhruba hodinu a půl."

Hasiči ráno na Twitteru uvedli, že zraněni byli dva lidé, ale dopoledne upřesnili, že kouře se nadýchala pouze jedna osoba. Ta byla předána do péče záchranářů. Předběžná škoda byla odhadnuta na 900 tisíc korun a příčina požáru se zjišťovala během dne na místě.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy