Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mladý řidič boural u Ostravy do stromu, uvedli ho do umělého spánku

Těžké zranění si vyžádala páteční dopravní nehoda mezi Ostravou a Rychvaldem. 24letý řidič tam narazil do stromu. Záchranáři ho museli uvézt do umělého spánku a převézt s těžkým zraněním do nemocnice.

Zdravotnické záchranné službě byla v pátek po devatenácté hodině nahlášena havárie osobního auta mezi obcemi Rychvald a Heřmanice. K zásahu vyjela lékařská posádka rendez-vous a tým rychlé zdravotnické pomoci.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Čtyřiadvacetiletý muž byl po nehodě nalezen pod vozidlem, se záchranáři byl v kontaktu. Jeho poranění však byla vícečetná a vážná, musel být uveden do umělého spánku, zaintubován a převeden na umělou plicní ventilaci. Pomocí vyprošťovacího rámu byl uložen do podtlakové matrace a připraven k transportu do zdravotnického zařízení. Záchranáři jej poté přepravili na urgentní příjem FN Ostrava."

Mladý řidič byl v autě sám. Policisté zprvu pracovali s možností, že dostal mikrospánek, později se ale objevily další okolnosti.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR MSK: "Přesné příčiny a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního prověřování. Policisté ale pracují i s verzí možného pokusu o sebevraždu."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy