Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Sbírka Srdce pro Porubu pomáhá dál. Tentokrát lidé přispěli Míšovi na elektrický vozík

Sbírka Srdce pro Porubu pomohla dalšímu dítěti. V pořadí už devátému. Tentokrát lidé přispívali na elektrický vozík Míšovi, který se narodil s dětskou mozkovou obrnou. Výrazně se mu tak zlepší kvalita života.

Elektrický vozík vyrobený přímo na míru usnadní dennodenní život 16 letému Míšovi, a to díky Porubanům, kteří mu na něj do sbírky Srdce pro Porubu poslali neuvěřitelných 115 tisíc korun.

Renáta Zitterbartová, maminka Michaela: “Míša má dětskou mozkovou obrnu, má ji od narození, no a teď jsme se rozhodli pořídit si elektrický vozík díky nadaci Srdce pro Porubu a vyšlo to. Jsme strašně moc rádi za to. Toto pro nás bude velká pomoc. Samo to jezdí, teď se učíme, Míša se za chvilku bude taky učit a snad to dopadne dobře, ujedeme hodně moc kilometrů.”
Lucie Baránková Vilamová (ANO), starostka MOb Ostrava-Poruba: “Moc děkuji všem, kteří pravidelně do sbírky přispívají. Je pravda, že celá řada Porubanů má dokonce nastaven trvalý příkaz. Rodina potřebovala elektrický vozík, předtím měla mechanický, tak doufám, že Míšovi pomůže při denním pohybu ať už venku nebo v bytě. Zatím tedy trénovali v bytě, jsme se dneska dozvěděli, tak doufám, že jim to půjde dobře i venku.”

Tím však sbírka nekončí. Už se vybírají peníze na Alexe, který potřebuje rehabilitace.

Lucie Baránková Vilamová (ANO), starostka MOb Ostrava-Poruba: “Vybíráme děti v rámci různých sociálních zařízení i rehabilitačních zařízení v Porubě a širším okolí. Necháme si i poradit.”

Přispívat můžete jak na transparentní účet, který vidíte na televizní obrazovce, tak do pokladničky v informačním centru na Hlavní třídě.

Nahlásit chybu


K tématu
MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s., Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

ISNA-MSE z.s., Ostrava
Ostrava
od 27 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Prestige Health Care s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail