Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Tragické rande v Albrechticích. Ženu našli mrtvou, muž pobíhal nahý kolem

Domluvili si rande za účelem sexu, které skončilo tragicky. Oba totiž předtím požili drogy. Muž pak pobíhal nahý po Albrechticích a chtěl spáchat sebevraždu. Ženu později našli mrtvou v korytu řeky. Případem se stále zabývají policisté.

Bylo půl hodiny po půlnoci, když ulicí Osvobození v Albrechticích na Karvinsku pobíhal zcela nahý muž.

svědkyně: "U domu zvonil nahý cizí muž, který byl zmatený a mluvil něco o sebevraždě."

Jako první přijeli na místo strážníci, kteří prohledali okolí a v ulici Pasecká u mostu přes řeku Stonávku našli skutečně zcela nahého muže.

Daniel Wróbel, velitel OP Albrechtice: "Muž hlídce sdělil, že chce spáchat sebevraždu skokem do řeky Stonávky. Hlídka muže proto ihned vzala do služebního vozidla, kde se po chvilce zklidnil."

Muž byl bez dokladů a tvrdil, že je z Třince. Později se ukázalo, že do Albrechtic dorazil s neznámou dívkou za účelem sexu. Zároveň, že oba užili pervitin. Kde dívka je, ale nevěděl. Strážníci proto přivolali na pomoc státní policii a záchranáře.

Daniel Wróbel, velitel OP Albrechtice: "Jeden ze strážníků se mezitím vydal dívku hledat ke korytu Stonávky, kdy z dálky uslyšel od vody zvuky. Jelikož byla tma, nebylo nic zřetelně vidět, tak strážník zkoušel opakovaně dívku volat, ale ta nereagovala."

Sanitka muže mezitím převezla do havířovské nemocnice. Strážníci pak společně s policisty dál prohledávali koryto řeky. Zhruba po půlhodině dívku našli, bohužel již bez známek života.

Daniela Vlčková, mluvčí PČR Karviná: "Havířovští kriminalisté prověřují okolnosti utonutí osoby, ke kterému došlo v Albrechticích. Vzhledem ke stadiu trestního řízení nelze v tuto chvíli podat více informací."

Přestože se událost odehrála v neděli 27. srpna, policie se stále tímto případem zabývá.

Nahlásit chybu


K tématu
ELTOM, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 30 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

POE EDUCO, spol. s r. o., Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Karviná, Opava
Ostrava
od 200 do 330 Kč/hod.

Detail

Pedagogicko-psychologická poradna, Karviná, příspěvková organizace - Doubrava a okr. Karviná
Doubrava
od 32 820 do 42 780 Kč/měsíc

Detail