Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Beskydské divadlo už se k sezoně nevrátí

Podle aktuálního nařízení vlády mohou divadla 8. června znovu otevřít. Nicméně Beskydské divadlo v Novém Jičíně už se k sezoně nevrátí. Vyjednává se soubory o přesunech termínů a bude vracet peníze za vstupné.

Klasická sezona novojičínského Beskydského divadla, které nemá vlastní soubor,  trvá zhruba od poloviny září do poloviny června. Možnost jejího obnovení 8. června není pro tento kulturní stánek žádnou povzbudivou informací.  

“Pro naši aktuální sezonu to neznamená nic. Náš největší problém v současné chvíli je přesunout plánována představení z části na podzim a některá představení zrušit a vrátit divákům vstupné,” uvedl Pavel Bártek, ředitel Beskydského divadla. 

Nové termíny se divadlo snaží najít zejména pro představení v rámci předplatitelských skupin, kterých je 8 a v každé z nich měli diváci zhlédnout zhruba 5 představení. Přesouvají se na podzim. 

“V praxi to znamená, že bychom měli od září do prosince měli odehrát dlužná předplatitelská představení plus některá nová nebo přesunutá představení mimo předplatné, a nové předplatné vypíšeme od ledna do června,” podotkl ředitel divadla. 

Už teď je například jasné, že o rok, na příští březen, se divadlu podařilo posunout Richarda Krajča a skupinu Kryštof, stejně tak oblíbené Radošinské naivné divadlo.   

Pro vrácení vstupného za zrušená představení bude divadelní pokladna otevřena  od 28. dubna. 
BUTY / koncert

07.08. 20:00
Nový Jičín, Zahrada restaurace Nové Slunce, Nový Jičín

Jakub Děkan & band + Kofe-In / dvojkoncert

14.08. 20:00
Nový Jičín, Zahrada restaurace Nové Slunce, Nový Jičín

Horká kaše/ Letní open –air show

15.08. 20:00
Nový Jičín, Amfiteátr Skalky, Nový Jičín

STRABAG a.s. - okres NJ
Šenov u Nového Jičína
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků