Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Starají se o rozkvetlý Nový Jičín, teď se dočkají i důstojného zázemí pro práci

Důstojného zázemí se dočkají pracovníci novojičínských technických služeb, kteří se starají o městskou zeleň. V areálu, kde sídlí, probíhají přípravné práce na výstavbu nového objektu. Bude z montovaných unimobuněk

Pětadvacet zaměstnanců střediska zeleně, kteří se v Novém Jičíně také starají o estetický vzhled města, třeba i díky výsadbě aktuálně rozkvetlých záhonů, se dočkají i důstojného zázemí pro svou práci. Začala revitalizace areálu tohoto střediska technických služeb na Palackého ulici.  

“Jak je vidět za mnou, není už zde dřevěný objekt, který sloužil ke skladování materiálu a techniky. Tento objekt už byl nevhodný, takže jsme zajistili jeho demolici,” uvedl Pavel Tichý, ředitel TS Nový Jičín. 

Místo něj na tomto pozemku vyroste nový, co se týče stavebních prací úsporný objekt složený z unimobuněk. 

“Bude to komplex unimobuněk, který bude zajišťovat rozšíření sociálních prostor, skladových, bude tam taktéž konferenční místnost a kancelář. Tímto bychom měli mít pokryty hygienické požadavky na zaměstnance střediska zeleně,” podotkl ředitel technických služeb.  

V další fázi zmizí z areálu také plechové boudy na skladování techniky, které časem nahradí nové přístřeší vhodné i pro údržbu strojů. 

Ještě letos by měla vzniknout projektová dokumentace na rozšíření a zprůjezdnění sousedícího separačního dvora. 

Nahlásit chybu