Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Návštěvnické centrum v on-line režimu

Novojičínské Návštěvnické centrum je současně informační službou a díky expozicím i muzeem. Není tak zřejmé, do které vlny otevření provozoven se smí zařadit. Pracovnice využívají tuto dobu k rozvoji on-line komunikace a zdokonalují údaje na webu.

“Píše nám paní Dana ptá se, kde se dá momentálně zajít v okolí Nového Jičína s dětmi do přírody,” čte na on-line chatu Kristýna Juliová, Návštěvnické centrum Nový Jičín. 

S podobnými dotazy se na novojičínské Návštěvnické centrum na on-line chatu, telefonicky nebo e-mailem obracejí desítky lidí - často se také ptají na aktuální otevírací dobu úřadů a obchodů. 

“Nejzajímavější je určitě ta pěší turistika. Máme sepsané naučné trasy, mohou se dočíst o Studánkové trase nebo tu máme trasu i po Novém Jičíně,” uvedla dále Kristýna Juliová. 

Větší prostor teď pracovnice centra věnují také zdokonalování webových stránek a doplňování  údajů.

“Procházíme jednotlivé články, kontrolujeme, aby byly gramaticky správně, a aby byly aktuální všechny informace. Aktualizujeme také veškeré kontakty a informace, které se týkají databáze firem, kterou máme na webech,” dodala pracovnice informační turistické služby.

Návštěvnické centrum je vzhledem k aktuální epidemiologické situaci pro veřejnost uzavřeno od 14. března. Přestože existuje harmonogram vlády o uvolňování opatření, kdy otevře, přesně neví. Jako zařízení v oblasti cestovního ruchu by mělo být v provozu až od 8. června, jako muzeum s expozicí Laudona a klobouků od 25. května. Nicméně koupit si vstupenek do výstavních prostor lze právě v  informačním centrum. 

Nahlásit chybu
Ing. Marek Káňa - Parkoviště Ráztoka
Trojanovice
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail

ASF jobs s.r.o. - pracoviště
Nový Jičín
od 11 760 do 15 288 Kč/měsíc

Detail