Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Fokus myslí optimisticky na léto, zveřejnil tábory

Středisko volného času Fokus zatím stále nemůže sloužit svému účelu - zajištění sportovního a tvůrčího vyžití dětí. Přesto neskládá ruce do klína a myslí na léto - zveřejnilo seznam prázdninových táborů.

Už loňské léto bylo svým způsobem pro pořadatele táborů výzvou a Středisko volného času Fokus se ji zhostilo na výbornou - připravilo 23 turnusů, pobytových a příměstských, které proběhly bez komplikací.

Michal Podžorný, ředitel SVČ Fokus Nový Jičín: “Já osobně považuji léto 2020 za malý zázrak, neboť jsme i v té pandemické situaci dokázali, vše, co jsme si vymysleli, zrealizovat, i za jakýchsi zpřísněných hygienických podmínek. Proto neskládáme ruce do klína, a také pro letošní rok připravujeme jak pobytové, tak příměstské tábory.”

Nabídka je již zveřejněna, celkem Fokus hodlá zrealizovat 7 pobytových a 17 příměstských turnusů, které pokryjí každý prázdninový týden.

Tábory jsou zaměřeny na sport, tanec, výtvarné aktivity, na populární larp dřevárny nebo nerf zbraně. Další jsou i pro děti, které mají rády všeobecně různé aktivity.

Výjezdové pobyty budou směřovat do Vítkova-Klokočova, Búřova, Moravského Berouna a do skautského střediska v Kopřivnici.

Michal Podžorný, ředitel SVČ Fokus Nový Jičín: “Přihlášky už se kupí a opravdu není asi na místě úplně otálet. Chápu, že se člověk podívá z okna a vidí sníh, ale přece jen si to místo tou přihláškou doporučuji rezervovat. Letos jsme udělali takovou drobnou změnu, že nevybíráme zálohovou platbu za tábory, protože nevíme, jak situace vykrystalizuje. Ale věříme, že léto už bude normální.”

Informace o náplni táborů a přihlášky jsou přehledně online na webu volnočasového střediska Fokus.

Témata: tábory
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků